Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl reagálom ezt a dolgot? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom ezt a dolgot? De akkor is idegesít, hogy nem ír. Mit csináljak? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval nem régen szóval elég friss a dolog.Pénteken találkoztunk csodás volt vele látszott,hogy ő is nagyon szeret engem. Tegnap tudom ,hogy dolga volt meg beteg is ,de este hivhatott volna ezért küldtem neki egy sms 11 fele mire ő leírta h fáradt bocsi hogy nem keresett szeret stb... viszont facebookon még előtte írtam neki de arra azóta se válaszolt nem jelzi azt hogy látta de létezik az hogy másfél napja nem facezik?! és még máma nem is hivott ..:// most írjak neki még? vagy mi ez nálatok fiúk? csak én reagálom túl ezt az egészet?nem akarom h azthiggye hogy "megfolytom" mert nem vagyok az a fajta de ez az első komoly szerelmem és ezért vannak ezek bennem. Segítseteek a rossz szándékú válaszokat mellőzzétek :)

2012. dec. 16. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, hogy az ember másfél napig nem facezik... Te is jobban tennéd!
2012. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ezt nagyon túlreagálod... Írtad, hogy beteg is, akkor biztos nem Facebookon fog rothadni.
2012. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
túl reagálod... nem kéne ennyire komolyan venned h nincs facen fél napokig... :D
2012. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké tudom van benne valami..csak ugye nem régóta tart és legszívesebben minden percet vele töltenék.. akkor ez nem jelentheti azt hogy valami gáz van?
2012. dec. 16. 16:57
 5/6 anonim válasza:

Én fiú vagyok, 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és barátnőm ugyanilyen típus. Nem nézi a telfonját, facebookot úgy ahogy néz, de nem nagyon foglalkozik vele. Már többször is volt olyan hogy 1 napig semmi kommunikáció nem volt. általában amikor én sem írtam rá (kibírtam egy napig) akkor ő írt. Engem is nagyon zavar, hogy ilyenkor semmi kommunikáció nincs köztünk, de én szóvá tettem neki a dolgot és lassacskán javulgat a dolog.


Még mindig nagyon rossz érzés nekem amikor sokáig nem ír. úgy érzem hogy megéri kibírni miatta ezt az érzést, mert egyébként nagyon nagyon jól megvagyunk.


De döntsd el hogy neked megéri egy kicsit átértékelni fejben a dolgokat miatta vagy sem. A többit meg majd szerintem az idő eldönti, és csak remélni tudod hogy valóban megérte a dolog.


Hogy ez az átértékelés kinek mennyire megy és mennyire sikerül, közben felőrli e kapcsolatot vagy sem, az szerintem egy rohadt nehéz kérdés. Én bízom a barátnőmben bízom benne hogy szeret, és megpróbálom annak betudni a dolgot, hogy tényleg csak a hozzáállásunk más a kommunikációs csatornák használatához...


remélem segítettem

2012. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igeen és köszönööm :))
2012. dec. 16. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!