Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Én reagálom túl, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Én reagálom túl, vagy nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal,együtt is lakunk kb. 1 éve.

A minap szóvá tettem neki,hogy nagyon zavar,hogy már nem simogat meg csak úgy spontán,ha meztelenül elmegyek mellete,akkor sem mutatja jelét kezdeményezésnek....erre az volt a válasza,hogy már megszokta a testem :-S


Nekem ez fájt,mert én kívánom az ő testét ugyanúgy,mint régen.Szerinte 4 év után ezen semmi csodálkoznivaló nincsen,hogy már megszokott...


Nekem ez rosszul esik,mert nem érzem már magam szépnek,és kívánatosnak.Ennek most tényleg így kell lennie 4 év után? :-O


(Nincs ebben tapasztalatom,ő az első kapcsolatom)


2012. dec. 14. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Ez normális.
2012. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem kell így lennie, de mit jelent neki, h megszokott? nem biztos, h azt, mint neked
2012. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A látványát egy idő után én is megszokom, de ez csak annyiban nyilvánul meg ha nem teszi szét a lábát, akkor nem áll fel azonnal... :D

De amúgy én ruhában is szoktam simogatni:)

2012. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is rosszul eset volna..
2012. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lassan 5 éve vagyok együtt a most már feleségemmel és mindig ha meztelen ha fel van öltözve elmegyek mellette megfogom valamiét vagy adok a nyakára egy puszit. Szerintem már nem szeret. Nincs olyan hogy megszokta a tested nem azért simogatsz valakit mert már megszoktad hanem mert szereted. 27/F
2012. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve vagyok együtt a barátommal, de nálunk ez abszolút nem így van. Nekem nagyon rosszul esne ha ezt mondaná nekem. Ülj le mellé, és kérdezd meg tőle, hogy milyennek lát Téged, és mondd el neki, hogy Te igényelnéd azt, hogy néha gyengéden hozzád bújjon vagy simogasson.
2012. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Hát mi a jóégnek szaladgálsz körülötte pucéran? :DD persze hogy megszokta...talán ha lenne rajtad tthon ruha és nem látna folyton mezítelenül nem lenne annyira mindennapos látvány....meztelen amúgy csak fürdésnél és szexnél van az átlagember...mindenki azt csinál otthon amit akar de én itthon család előtt még melltartóba se nemhogy meztelen...
2012. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

már megszokta a testem = megunta

Ha 20 éves házasok lennétek, ez normális lenne. Fiatalon nem igazán az.

De az se normális, hogy az ő véleményétől függ, hogy kívánatosnak érzed magad, vagy nem.

2012. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

9 éve ismerem a párom, 7 éve vagyunk házasok. 2 gyerek. De ha lehajolok (ruhában) még mindig nem állja meg, hogy alám ne nyúljon. Engem ez végtelenül irritál, annál is inkább, mert már a 2 éves fiam is eltanulta tőle...

Hát, ha pucéran mutatkozol előtte, és nem mutat érdeklődést, az mindenesetre fura.

2012. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Sok gond van abból,hogy ő nem az a bújós,ölelgetős típus,amilyenre én vágynék.Amióta összeköltöztünk előjönnek ezek a problémák,hogy én több odafigyelést,babusgatást igényelnék,de ő másképp mutatja ki a szeretetét,nem testi érintésben.

Csak nekem ez fontos lenne.


Nálunk olyan,hogy csak úgy megsimogatna,amikor ruhában vagyok,hát olyan nincs :-S

Régen persze más volt a helyzet,de aztán alább hagyott nála a lángolás.

2012. dec. 14. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!