Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miről tud beszélgetni egy 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről tud beszélgetni egy 12 éves lány és fiú?

Figyelt kérdés
Úgy értem, van egy fiú, aki tetszik, de nincsen közös témánk. Nem tudom, hogy szeretnék-e tőle valamit, mert ilyen korban még korainak tartom, csak olyan jó beszélgetni vele, vagy együtt hazamenni, mellette ülni stb.. Mit tegyek? egy tanácstalan 12 éves lány

2012. dec. 17. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj ezek az ovis szerelem kérdések :) Ha nem tudsz vele beszélgetni, akkor ne beszélgess vele. Ha hozzád való, akkor úgyis tudsz vele beszélgetni, amúgy meg semmi értelme.
2012. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
barbie-ról én kenről.
2012. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pl a szexről
2012. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd a zenei ízléséről, milyen filmeket szeret, sportról meg ilyesmi. :)
2012. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a lego-ról
2012. dec. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most mindenki piszkálja a fiatalokat, mert?! egy 12 éves miért ne lehetne szerelmes mint egy 25 éves?
2014. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Oldfire ***** válasza:
Legóról
2021. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!