Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A suliban van egy lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban van egy lány akivel nagyon jóban vagyunk, sőt annyira hogy szinte legjobb barátok vagyunk. Facebookon órákat tudunk beszélgetni, de suliban meg csak köszönünk egymásnak és ennyi. :/ Szerintetek hogy közeledjek fele?

Figyelt kérdés
A lány 14, én 13 vagyok. Normális válaszokat lécci!

2012. nov. 1. 16:57
 1/3 anonim válasza:
Hat ez erdekes mert en is pont igy vok, meg a kor is megegyezik:D nos tehat probalj meg egy kicsit mondjuk nem is tudom egy kozos temarol beszelgetni,pl amirol FB-n beszelgettek, nem tudom hogy zajlik ott az elet de en meg probalom felhivni magamra a figyelmet, azt mar te neked kell kitalalni mivel, mert pl ennek a lanynak meg tetzik is ha egy kicsit szivatom:D:D:D de ez attol fugg milyen a csaj, neked kell tudnod mivel hivhatod fel a figyelmet. Nem tudom mennyit segitettem, segitettem e, de este van faradt vagyok ilyenkor mar csak unatkozom:D es mivel FB-n nincs nagyon fent senki vmiert itt kezdem el f.sni a szavakat xD
2012. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szöszideeszes válasza:
Sztem fb-n beszéljétek meg hogy találkozzatok és menjetek el valahova fagyizni vagy ilyesmi..és onnantól sztem könnyebb lesz...De biztonság kedvéért írj össze pár témát ha félsz hogy nem menne úgy a beszélgetés..Remélem segítettem:)
2012. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 asdokininja3 válasza:

hehe , a 10-15 éves gyerekek mind bele esnek ebbe a problémába, és ezt mind a facebook okozza, na szóval . nekem is volt ilyen problémám.. tulajdonképpen.. én eggyütt voltam azzal a lánnyal.. és eggyik nap.. kb egész nap fb elött ültünk, és beszélgettünk.. megbeszéltük h másnap kimegyünk valahova.. sétálgatni beszélgetni stb.. aztán 1 óra mulva hazamentünk.. mert egyáltalán nem volt semmilyen téma amiről beszélgetni tudhattunk volna, mivel már mindent megbeszéltünk fészen. aztán mondtam neki... hogy kicsit hanyagolni kellene ezt az egész fészbukos beszélgetéseket.. hogy kint is tudjunk valamikor beszélgetni. aztán jöttek az események, családo boldogságok/csalódások, egyszóval minden, és amióta nem beszélek vele annyit fészbukon, érdekes módon van közös témánk, élőben is (:


szóval a te problémád lehet :1 nincsen témád, nem tudsz miről beszélni vele.


2: félénk vagy, és a lányis, és élőben nem mersz olyat megtenni amit élőben. (fészbukon sokkal jobbanmegnyílnak az emberek)

2013. márc. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!