Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy férfi, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, aki nagyon tetszik nekem, vonzodunk egymashoz, de tudjuk, hogy semmi érzelmi kotodés nem lehet koztunk, viszont én nem merek belevagni, de mégis nagyon tetszik, de tudom, hogy nem lenne helyes, nem vagyok olyan. Mit tegyek? 17

Figyelt kérdés

Van baratnoje, de azt szeretne, ha csak szex lenne...

de nem akarom, hogy miattam romoljon meg egy kapcsolat,

es amugy sem vagyok olyan, aki ilyenekbe belemegy.

Egyszer ugy erzem boldogga tenne, masszor, meg nem


2012. nov. 11. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű.

Hagyd a francba.

2012. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy mit tennél, ha a te barátod kezdene el szexelgetni egy másik lánnyal...?

Mondjuk minden héten megkettyintené kétszer a barátnődet, miközben veled jár...


Örülnél neki?

30/F

2012. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen,én is pont erre gondoltam, de sokszor latom és olyan nehéz megallni, hogy ne menjek oda...

nekem is folyton az jar a fejemben, hogy mit erezne a baratnoje,ha megtudna, de neha annyira kivagyok, jo lenne mar egy kicsit boldognak lenni, persze tudom,hogy ez nem lenne megoldas mindenre, de azert megis.

2012. nov. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!