Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi, aki tetszik, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi, aki tetszik, most válik a feleségétől. Mennyi időt várjak, hogy kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Ma hallottam, hogy a férfi úgymond "elzavarta" a feleségét otthonról, vagyis már nem él vele, de a válásról még nem beszéltek. Én úgy tudtam, nem jöttek ki jól az utóbbi időben, van közös gyerek is. Nekem ez a férfi már régóta tetszik, de mivel nős volt, nem tettem semmit, bár jól megértettük egymást. Mikor hívhatnám szerintetek meg egy randira? Nem akarok olyannak tűnni, mint aki csak erre várt, hogy kidobja a feleségét.
2012. nov. 18. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha ő zavarta el akkor szerintem bármikor. bár én mint nő inkább megvárnám hogy ő kezdeményezzen.
2012. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem úgy értettem, hogy nyomulok, és sms-ekkel bombázom, de sokszor összefutunk, és szerintem egy kis célzással venné a lapot, hogy mik a szándékaim. Nem várom el, hogy ő kezdeményezzen, mivel fogalma sincs, hogy nekem tetszik ő :D

Tudatni akarom, és lesz, ami lesz.

2012. nov. 18. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
értem értem. hát ha így áll a helyzet akkor szerintem a következő találkozásotok alkalmával simán elhívhatod egy kávéra, vagy valami beülős helyre.
2012. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Amíg szerintem nincs papíron is elválva,addig szerintem ne kezdeményezz :/
2012. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sztem nem attól függ készen áll e egy másik kapcsolatra/másik nő társaságára, hogy mi áll egy papíron. Ha a fejébe már lezárta, miért várjon hónapokig húzódó intézkedésekre? De lehet, hogy csak úgy illene...
2012. nov. 18. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan jelezz felé, hogy tetszik neked. Ezzel talán megadod neki a kezdő lökést a válás beindítása felé. Ne nyomulj nagyon, de sokféleképp tudsz kezdeményezni. Sok sikert!
2013. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!