Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tudom hogy bejövök sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom hogy bejövök sok lánynak, miért nem merek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Soknak bejövök, mar mondtak is páran. Szemkontaktust mindig kapok elég hosszut.

Magas vagyok stb

Mégsem tudok egy lányt sem fogni. Tudom h nem vagyok csunya, ennek ellenére ez az egész önbizalom hiány lenne vagy mi?

1 év alatt mar sokat fejlodtem, először a kulsomre lett önbizalmam, most pedig kezdek rájönni, hogy a belső ertekeim sem rosszak.

Lehetséges hogy mar nem kell sok, hogy végre merjek lányt fogni?



2012. dec. 18. 21:33
 1/5 panini ***** válasza:
Igen, elég esélyes, hogy már nem kell sok idő. Hajrá! :-)
2012. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy csúnya, nem vagy elveszve.
2012. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez belsőtől is függ.De ha tényleg jól nézel ki meg minden keress egy lányt aki neked is bejön és kezdj el neki szép dolgokat mondani.Ha helyes vagy és még jókat is mondasz neki tuti nyerő lesz az ügy:)
2012. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából egyre jobban vágyom az ismerkedésre is.

Lehet az volt a legnagyobb gond h azt gondoltam h a belső ertekeim nem érnek semmit? Amikor mar a külsővel meg voltam elégedve, akkor sem mertem próbálkozni, sőt kerültem a talalkozasokat. Most egyre jobban kezdem magam megérteni, és rajovok h jól mondtak h a belső ertekeim is elég jók.

Talán tényleg nem sok kell mar.


Köszi a válaszokat!

2012. dec. 18. 21:40
 5/5 anonim válasza:
Légy spontán és nyitott, segítőkész majd egyszer megtalál. Döntsd el mi a célod jól érezni magadat vagy szerelmeskedni (azt lehet bárkivel de jól érezni magadat nem tudod akárkivel). Gondolom kezdő vagy akkor ne a miss Hungaryre akarj összejönni hanem egy nem olyan széppel de még nem csúnyával. Remélem tudtam segíteni.
2012. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!