Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heti háromszor járok edzésre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti háromszor járok edzésre, és van ott egy nálam egy évvel idősebb srác. Nagyon tetszik nekem, és szerintem én is bejövök neki, de folyton a haverjaival lóg, és egyikünk se mer kezdeményezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos bízok benne hogylány vagy. :)Próbálj meg te kezdeményezni... Nagyon sokféleképpen lehet: felveszed iwiw-ről és msn-en elhívód randizni (ezt inkább csak végső esetben), attól függően hogy milyen edzésről van szó megkérheted hogy mutasson meg egy mozdulatot vagy bármit. Esetleg a haverjain keresztül is megpróbálhatod. Esetleg beszervezel egy-két lányt és többen odamentek dumálni, úgy sokkal könnyebb. A lényeg hogy legyen valami ürügyed arra hogy beszélj vele, mert nem lehet ajtóstól rontani a házba. Pár beszélgetés után pedig utalhatsz rá hogy hívjon el randizni. A legfontosabb az egészben hogy nem szabad parázni és akkor adja a helyzet magát. Remélem segítettem.
2010. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van itt még egy lehetőség, ez pont ma történt meg velem. Szóval szállok le a buszról és egy csaj odalépett hozzám: Szia. Van annyi időd hogy megadd az msn címed? Én persze először nem vettem a lapot, úgyhogy megkérdeztem hogy ismerem-e és mondta hogy nem, akkor esett le hogy ismerkedni akar. Délután már együtt sétáltunk, igaz van barátja de barátkozni lehet. A Te esetedben pedig többet is :) Szóval érdemes megpróbálnod, ez is egy jó mód a közeledésre.
2010. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Flash

Your

Tits !!

2010. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!