Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan kérdésem van; hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kérdésem van; hogy Netrandi. És szerelem összefüggése. Mégis Hogy?

Figyelt kérdés
Teljesen jó a történet, számos barátnőm volt már, olyanok akikkel pl. neten ismerkedtem meg, vagy MSNeztünk. Azt mondják az okosok, hogy a szerelem az face2face alakul ki, és ebben közrejátszanak a feromonok/hormonok, stb... vegyük egy kalap alá; 'kémiai dolgok'. Igy aztán lehet szerelem első látásra is. Engem az érdekel igazából.., hogy amikor pl. egy srác fehérváron, és egy lány budapesten beszélget, tételezzük fel MSNen, vagy FB-on, és még nem is látták egymást, de kezdenek szerelmesek lenni egymásba, és már az első alkalomkor csókolóznak, csókot beszélnek meg... És akkor még szerelmesebbek lesznek.. De hogy tárgyratérő legyek, és ne legyek ki*ott unalmas, kimondom; Neten nincs fizikai, kémiai kapcsolat, mégis létrejön a szerelem. Ezt most hogy??! Psziché? Csak érdelmes válaszokat szeretnék.HA lehet. --C--

2012. dec. 19. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat, ha hiszed, ha nem, nekem anno egy 2,5 eves kapcsolatom kezdodott hasonloan, csak a tavolsag volt nagyobb. Attol fugg, mit ertesz szerelem alatt. Ha a kisugarzasat nem is "erzed" kozvetlenul, de a szemelyisege megfog, akkor kialakulhat valami olyasmi, amit a szemelyes talakozo " megkoronaz". Sok sikert! ;)
2012. dec. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na! Igy értem! tehát az egész nem fizikai/tudatos, hanem tudatalatti folyamat, és Ő( a partner) az, aki a tudatalattinkba bogarat ültet. Áháá.. kezdem érteni! ThanXx :P
2012. dec. 19. 01:15
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A szerelem az egy szubjektív dolog,eltérő vélemények vannak arról hogy mi is a szerelem


Először is tisztázzuk azt hogy nincsen szerelem első látásra.Ilyenkor a külsőbe szeretünk bele,ezt a fellángoló érzést érzik sokan szerelemnek,de aki nem volt még ssoem igazán szerelmes az úgysem bírja ezt felfogni


Szerintem a szerelemnek semmi köze sincs a külsőhöz,akkor ennyi erővel lehetne azt is mondani hogy a rondákba nem lehet szerelmes senki,de ez egy nagy hülyeség.Ahhoz hogy valaki szerelmes legyen,ismernie kell az adott ember belső tulajdonságait,személyiségét stb az már más dolog ha a külsejéhez is vonzódik


Tehát válaszolva a kérdésedre,igen,lehetnek szerelmesek az emberek neten keresztül is,de ehhez meg kell ismerni egymást amihez idő szükséges

2012. dec. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még ha nyakatekerten is fogalmazol, elég értelmesnek tűnsz ahhoz, hogy magadtól is tudd a választ.


A kémia, a hormonok, mindez ösztönös, még a legromantikusabb eszmékbe burkoltan is csak szexuális vonzalom.


Valakivel hosszabban, hónapok (illetve mostani kamaszok szintjén napok) alatt kialakuló összhang, még ha neten és vakon is zajlik, viszont már a másik személyiségéről szól. Érdekesnek találod, nem kell erőltetni a társalgást, van közös téma, közös érdeklődési kör, ráérez és hamar ráhangolódik a mondanivalódra... ez mind összecsengés, azt jelenti passzoltok egymáshoz.


Az már egészen más kérdés, hogy mondjanak akármit is a filmek/magazinok, vagy amin éppen szokás szocializálódni, pusztán agyban nem lehet végig vezetni egy párkapcsolatot, amivel nem is lenne gond, de iszonyat sok múlik a kémián. Rálelhetsz te a lelki társadra is, ha nincs benne semmi izgalmas, vagy lányok szemszögéből, ha töketlen és/vagy tejbetök, igen hamar vége lesz annak a románcnak.


Mindez pedig azért érdekes, mert ha a fordítottja zajlik, semmi összhang, két épkézláb mondatot nem tudsz vele váltani, de a kémia adott, akkor akár évekig is elnyújthatjátok minden különösebb gond nélkül. Ez pedig gáz, de akkor is így van.


Én is jártam a cipődben, volt akivel neten indult az ismerkedés, de valami egészen elborult, félreértelmezett lovagiaskodásból tartózkodó voltam és nem mutattam ki mennyire vonz szexuálisan, mondván lányoknak lélek kell, csak szép fokozatosan, kis lépésekben... de el ne hidd. :-)


Első a matéria, a kémia, a zsiványság a szemedben... mert a szerelem első látásra amúgy hülyeség (ezt is említetted), viszont szerelem egy fellángoló kalandból kialakulva, na az szinte 99%-a az összes kapcsolatnak, egyszerűen így kezdődik.


Most jól szétoffoltam a kérdésed, segond, valami hasznos azért bízom volt benne. (Nem sok, mi? :-))


F/24

2012. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De sok, mert igazából ezekkel tisztában vagyok, csak más-más szemszögből IS megnézek dolgokat. Igazából az a tüzes fellángolás az első dugás után van, és akkor alakul ki a vonzalom mégjobban, ragaszkodások, estébéé...estébéé.. :) azért ThanXx, mindenkinek ment az integetés :D (Y)
2012. dec. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!