Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha az első találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha az első találkozáskor nem "mozgatott meg" bennem egy srác van értelme ujra találkozni?

Figyelt kérdés

bocsi először is a hülye kérdés megfogalmazásért,de nem ment jobban..:)

Szóval egy chates oldalon ismerkedtünk meg(love.hu)

képcsere,utána msn-en beszélgettünk egy ideig.

Aztán mult héten megtörtént a tali is.)

Aranyos a srác,kedves,helyes,de nem tudom valahogy mégsem az igazi..

Már annyira nem vágyom arra hogy ujból találkozzam vele.Ő azóta is hivogat,ir msn-en,fortírozza az ujbóli talit..

Találkozzak szerintetek még vele?


2010. febr. 10. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

ForSZírozza!!!


Ne találkozz... minek??

2010. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Először is: forszírozza! Boccs, de az ilyenek mellett nem tudok elmenni szó nélkül, és ez nem elütésnek néz ki.

A kérdésedre válaszolva: én nem találkoznék vele. De én pontosan tudom magamról, hogy már első alkalommal meg tudom állapítani valakiről, hogy van-e értelme, vagy nincs a továbbiakban találkozni. Ha semmi számomra vonzót nem láttam benne, akkor nem is fogok. Nem nagyképűségből, de utána már nem is érdekel, szerintem kínzás lenne mindkét félnek a második randi. Szerintem mondd meg neki diszkréten, hogy az első találkozás alapján úgy gondolod, nem ő a megfelelő ember számodra, és kívánj neki sok szerencsét a későbbiekben. Szerintem így bunkónak sem fog tartani. És a mai, chat-en ismerkedős világban azt gondolom, mindenki nagyra értékeli/értékelné az őszintaséget!

2010. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
te találkozz vele,mert ha megtudná,hogy ilyen a helyesírásod,teljesen kiábrándulna belőled!
2010. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ez a te személyiségedtől függ,h adsz-e neki második v.több esélyt.

de a szavaidból úgy veszem ki,h nem kell itt több randira készülnöd,mond meg neki a frankót,szépen kultúráltan

2010. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
elsőre amúgy nem lehet eldönteni,hogy az ilető-e a ngya ő vagy nem ahhoz töbszöri találkozás kell!!
2010. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsi pedig tényleg véletlen volt...Tehát azóta is FORSZÍROZZA...:)
2010. febr. 10. 12:40
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Az attól függ. Ha "szerelem első látásra"-hívő vagy és arra vársz, vagy valami "nagy lángolásra", akkor arról tegyél le, mert az úgy hülyeség, ahogy van.


Ellenben ha emberileg, személyiségileg azért érdekel a srác, sok bennetek a közös, hasonlóan gondolkodtok a dolgokról és van miről beszélnetek, akkor mindenképp érdemes jobban megismerned, mert abból még bármi lehet.


Sok lány követi el azt a típushibát, hogy a rendes srácokat csak barátokként kezeli, de közben meg mindenhol kesereg, hogy a machósabb "igazi férfiak" meg sorra kihasználják, átverik, megcsalják... Abszurd. Te ugyebár nyilván nem akarsz így járni... nos, most még tanulhatsz mások hibáiból, még időben vagy. :)

2010. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Pár találkozót még megér, ha jól érezted vele magad.

Első látásra van szerelem, de elég ritka, ezért nem szabad elszalasztani.:)))

De hallgass az ösztöneidre, az egódra sosem, ha párválasztásról van szó.

2010. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

MINDENKI MEGÉRDEMEL 1 MÁSODIK ESÉLYT!ha téged is elhajtanának a ........ ba akkor nem lennél túl vidám.nem fog tudni bizonyítani ha nem találkoztok még 1x.

23/ff

2010. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Túl sok baj volt már abból, hogy az emberek az ösztöneikre hallgattak... Ha már egyszer van agyunk is, érdemes használni, rengeteg bajt el lehet vele kerülni. ;)
2010. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!