Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem azt, hogy a mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a mi sorsunk előbb utobb összefonódik?

Figyelt kérdés

1 éve ismertem meg egy lányt. Mar az első pillanatokban furcs érzésem volt vele kapcsolatban.

Nem beszéltünk túl sokat, de éreztem h bejövök neki. Adott apróbb jeleket is, de ezt én nem annak tudtam be h bejövök neki. Felénk gatlasos csaj, senkivel se nagyon társalog.

Mivel magától egyszer sem szólt hozzam, hagytam a fenébe. Pedig ő sokszor küldött apro jeleket. Illetve ahogy ràmnezett.

Azóta ritkán látom, mert én más szakon vagyok az idei évtől.

De a tekintete, a mosolya... Olyan szép őszinte.

Meg amikor ránézek, mintha valahonnan nagyon-nagyon ismernem. Magamat is látom ő benne.

Illetve sokan mondtak mar h hasonlítunk kívül-belül. Persze ezt az én ismerőseim mondtak akiknek meséltem róla, és mutattam képet.

Az eszem azt mondja hagyjam, a szívem azt, hogy ő az igazi, és a mi sorsunk össze fog fonodni előbb utobb.

Miért érzem ezt? Mit tegyek?



2012. dec. 20. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értelek. Mire vársz még? Ha csak itt agyalsz ezen, sosem fogod megtudni, hogy tényleg egymáshoz valók vagytok-e. Vagy azt várod, hogy ő kezdeményezzen?

Nézd, hagyd ezt a sors összefonódás dolgot, a sorsunkat mi alakítjuk, itt az ideje, hogy a tiédet végre a kezedbe vedd és lépj felé! Gondolom te sem hiszed, hogy örökké várni fog rád, ha egy évvel ezelőtt úgy láttad, hogy bejössz neki?

2012. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki is azt ,amit most ide leírtál!! ;)
2012. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen, nagyon eros erzeseket taplalt bennem, es en is benne. De mivel hagytuk, hogy semmi se tortenjen, mert feltunk az erzeseinktol, igy a vegen semmi sem lett belole, sok ev szenvedes utan. Szoval en tapasztalatbol mondom, hogy csinalj valamit, amugy meglehet te is csak szenvedni fogsz a sajat gyengeseged miatt.
2012. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lépj! Nem mindennapi ha ezt érzed :) gyerünk, cselekedj!
2012. dec. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Én két évig voltam így egy lánnyal, aztán miután sikerült, 4 hónap után kidobott.
2012. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az a legfontosabb hogy ő is hasonlóképpen érez-e, mert én az "igazinak" csak egy "kipróbálom hogy milyen együtt lenni valakivel" voltam, nekem meg ő volt mindenem... igazából még most, évekkel később is az...
2012. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!