Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben az esetben mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit két éve ismertem meg. Már akkor is nagyon tetszett, csak az volt a bökkenő, hogy a barátnőjét eljegyezte (kb 2 hónapja lehúzták a gyűrűt). Véletlenszerűen szoktunk találkozni, mert a munkahelye előtt szoktam elmenni minden nap (ha pont akkor jön le, amikor én elmegyek a munkahelye előtt, akkor megállít, és beszélgetünk). Legutóbbi találkozásunkkor beszélgettünk egy 20 percet. Amikor elváltunk egymástól, megsimogatta az arcomat, és mondta, hogy nyugodtan keressem, ha bármiben tud segíteni.


Facebook-on ráírtam. Megkérdeztem mi újság vele. Nem sokat beszéltünk, de tényleg. Pár napja írt, hogy a munkahelyére kell egy kis segítség, és ha ráérek menjek fel (amióta ismer, gyakran hív fel, hogy ügyködjek ott. Amolyan 'kis főnök' szerű).


Tettük a dolgunkat. Gyakran benézett hozzám, segített is. Nem nagyon mertem beszélni, nem akartam feleslegesen jártatni a számat. Megemlítettem neki hittel kapcsolatos dolgokat (ő is hívő, gondoltam háta segít valamit... :D), és felcsillant a szeme, mondta, hogy büszke rám e miatt. Aztán egyszer csak megkérdezte, hogy jól vagyok e (tud rólam egy-két dolgot). Egy-egy óvatos pillantás elejtettünk, de semmi több...


18l (ő 25)



2012. dec. 20. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyakran találkoztok akkor valószínűleg keresi a társaságod,tetszel neki.Hogyha átmentek egymáshoz ülj hozzá közelebb.
2012. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Takaríts otthon, főzz valami jót, egyél és feküdj le aludni. Vagy nem értem a kérdés alapján, mire vagy kíváncsi.
2012. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Lehet köztünk valami?
2012. dec. 20. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2012. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!