Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy jobb szeretném, ha nem kettesben találkoznánk a párommal, hanem mondjuk közös programot szerveznénk a barátainkkal?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
fúúú,azért ennyi infót legközelebb ne írj...
2012. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy igazából még csak járás szinten áll a kapcsolatunk.
2012. dec. 14. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert egyáltalán nem szereted őt és csak unatkozol mellette.
2012. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert valójában ki nem állhatod. Miért vagy egyáltalán vele? Csak becsapod saját magad.
2012. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem igaz, persze, hogy szeretem és nagyon fontos nekem, de van, hogy feszélyezve érzem magam mellette.
2012. dec. 14. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék, én is így vagyok vele. Valahogy biztonságosabban érzem magam ha egy barátnőm ott van mellettem,és sokkal magabiztosabb is vagyok. Én attól is félek, hogy nem lesz közös téma személyen, és így unalmasnak talál majd..Vagy hogy hirtelen nekem esik, akkor hogy megyek el? Vagy nemtudom.. ezek futnak végig az agyamon
2012. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy végre valaki megérti a helyzetet utolsó. Igen bennem is valami ilyesmi van. Amúgy furcsa, de ha meg a barátommal vagyunk együtt idegen közegben akkor viszont erőt ad a közelsége, hogy mellettem van.
2012. dec. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!