Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez így rendjén van? Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így rendjén van? Nálatok is megesik?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok..a barátom 20..és van hogy ha együtt alszunk..nem sexelünk..mert van h egyszerűen egyikünknek sem hiányzik..csak összebújunk..és mindketten nagyon jól érezzük magunkat..ez normális?? nálatok is van ilyen?

2012. dec. 20. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még jó hogy!
2013. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!A kérdésedre sok szempont alapján lehetne válaszolni.Milyen hosszú ideje tart a kapcsolatotok.A párod dolgozó ember?mert ha igen akkor persze teljesen normális.Mert a sok fiatal még nem tudja milyen napi 8 esetenként 12 órát lehúzni egy nap,és bizony az embernek nem mindig van még ereje a kamatyolásra.

Amúgy szerintem ha ez tényleg csak esetenként fordul elő semmi gond vele.És ahogy te magad is megfogalmaztad,van úgy hogy egyikőtöknek sem hiányzik,itt magadat is említetted.És te ezt normálisnak érzed,mert ha nem annak éreznéd,akkor mindenáron kierőszakolnál egy kamatyot,csakhogy nehogy a párod hiányérzetet éljen.De sem panaszkodik,az ilyen esetenkénti kihagyásokra,amikor csak szimplán összebújtok....szerintem ez totál rendben van.

2013. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 nikili válasza:
szerintem ezt nem komolyan kérdeztétek :-D
2013. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!