Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar, ha a barátnőtök magasabb nálatok?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy lány, akkor csak azért nem járnál vele, mert magasabb nálatok? (Magassarkú nélkül is, de azt nem is nagyon hordok:))

pl: [link]

[link]


2012. dec. 18. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem zavarna.

Na de mondjuk én 182 vagyok.és alapból nem kezdek magas lánnyal

2012. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, persze van olyan is akit biztosan zavarna.
2012. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, inkább teccenek a magas nők.
2012. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én 176 vagyok, a srác 170 krüli sztem (bár saccolásból sosem voltam jó:P)
2012. dec. 18. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
165cm magas vagyok, de volt már, hogy nem egy tőlem magasabb 170-175cm magas lányon láttam, hogy bejövök neki, de én inkább nem kezdeményezek, mert még a tőlem alacsonyabb lányoknak sem vagyok elég sokszor úgy látom. Mintha minden lány mániája lenne vagy beléjük lenne nevelve, hogy legalább 180cm magas pasit válasszanak és lenézik az alacsony fiúkat sokan azt is tapasztalom.
2012. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
185 vagyok. Hát ekkora csajjal biztos nem kezdenék :D megilyednék tőle pedig nem vagyok egy félénk :D
2012. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Eddig egy magasabb lánnyal akartam összejönni, de őt zavarta.
2012. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!