Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha (a nálatok amúgy 17 évvel idősebb) férjetek bevallaná, hogy nehezen tudja megemészteni, hogy már nem kell (ene) huszonéves csajoknak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre most most mit lehet válaszolni?! Nem semmi! :)
2012. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"de nekem kellesz drágám, a többiek mit számítanak?"
2012. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szóval én valahol felfogom,mert 30-körül nekem se volt könnnyű de mégsem azon problémáztam,hogy nem kellenék 20 éves fiuknak.

Amúgy a férjem 53 én 36 éves vagyok...8 éve vagyunk együtt.

Megértem,hogy nehéz ezt megléni,de valahol nem esett jól.Meg felmerült bennem,mivan,ha kipróbálja,hátha mégis...Persze akkor lehet nem mondta volna el ezt őszintén.Szóval nem tudm mit gondoljak :(

2012. dec. 9. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
miért mégis mire számítottál? neki az a korosztály jön be. Te kiöregedtél ebből, és már ezek szerint ő is, mivel már neked panaszkodik arról, hogy nem kell már ő a fiatal lányoknak...gratulálok
2012. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mondasz valamit 4-es, lehet, hogy szívesen lecserélné a kérdezőt...

hát, ha nincs sok pénze, vagy nem sztárkülsejű, akkor nehéz lesz

2012. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát pénze az nincs,és nem is úgy néz ki mit Clint Eastwood ennyi idősen:-)Bár nem is elhanyagolt vén torttyos.

Amúgy tegnap este borozgattunk,és így bukott ki a dolog,mert rákérdeztem mi a baj mostanába,olyan lehangolt.De biztos nehéz lehet,mert régen nagy szoknyavadász volt(én már a harmadik feleség vagyok).

Lehet bepróbálkozott és megkérdezték tőle,mi van "tata" mit akarsz?

2012. dec. 9. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha később születik mégrosszabb világa lett volna ilyen téren
2020. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!