Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többet akar mint barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar mint barátság, cagy csak félreértem?

Figyelt kérdés
Van egy lany, akivel még a gimiben ismerkedtem össze, elég jó barátok lettünk, mindent elmondtunk egymásnak, állandoan együtt lógtunk. De ennek már majdnem 8 éve, azóta másfelé mentek az útjaink. Viszont ez a lány azóta is keres, mindig ő hív, órákat beszelgetünk, és nincs olyan hónap, amikor ne akarna találkozni. Neki barátja van, nekem viszont most úgy alakult, hogy hosszú idő óta most először nincs párom, és elgondolkodtam... Ugyanakkor nem szívesen veszítenék el egy barátot, de az motoszkál a fejemben, hogy már régóta többet akar, de találkozásainkkor sosem éreztem, hogy nyomulna, vagy ilyesmi. Szerintetek?

2012. dec. 21. 05:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
gazdag vagy? mert azokat szokták így becserkészni.
2012. dec. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"és nincs olyan hónap, amikor ne akarna találkozni"


Ezt hívják szinten tartásnak, mikor tudatosan vagy beosztva, hogy ne kelljen sok időt rád szánni, de még se halványodjon el a személye nálad.


Azt hiszem ez lesz a banánhéjad. Ugyanis egy barátságban nagyon sokszor előfordul, hogy nem találkoznak minden hónapban-de attól még barátok, aztán van olyan hónap hogy többször. Teljesen változó sosem állandó menetrend szerint.


A bérletet szokták havi 1x megvenni.A barátságnál meg teljesen változó.


1-eske voltam

2012. dec. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, nem vagy igazán toppon szövegértésben.

Az, hogy "nincs olyan hónap, amikor ne akarna találkozni", nem egyenlő azzal, hogy "havonta egyszer találkozunk".


Ez a banánhéjazás állandó menetrendről, meg a bérletes hasonlat tök felesleges.


A kérdésre válaszolandó, ennyiből nehéz megmondanunk szeretne-e barátságnál többet, nem láthatunk a fejébe. Több konkrétum kellene. Ha te szeretnél többet vele, finoman puhatolózhatsz, attól még egyetlen barátság sem szakad meg.


A gond inkább az, hogy kapcsolatban van, és tudatosan szétválasztani két embert már necces... csak akkor szabad (és ez már szubjektív vélemény), ha a lány mindenféle győzködés nélkül, önmagától választ téged. Akkor amúgy sem volt értelme az együttlétüknek és jobb is ha nincs olyan lánnyal akit ennyire könnyű elcsábítani.


Ha viszont szereti őt, és nem kezdeményez nálad magától, (és ebbe a flörtölés, barátságon túli közeledés is benne van), akkor viszont nem érdemes döntési helyzetbe hozni, mert úgy már tényleg kellemetlen lenne.


Azért ennyire általános és közhelyes tanácsokat írtam, mert nem írtál sok kapaszkodót, konkrétumot.

2012. dec. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem megy rosszul, mit tagadjam, de nem hiszem, hogy erről van szó.


Egyébként mikor találkozunk, nem veszem észre hogy flörtölne, bár feltünően sokszor karol belém, de már aludtunk is együtt, és ölelkezésen kívül nem történt semmi. Igaz, ennek az esetnek már 2 éve. Sajnos én sem látok a fejébe, de sokszor igaz, hogy az ilyen helyzeteket egy harmadik fél sokkal jobban, objekiven atlatja. Ezért bátorkodtam feltenni itt ezt a kérdést.


Köszi az eddigi válaszokat!

2012. dec. 21. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Többet ésszel... A normális barátság teljesen másképp működik, mint a havonta 1, előre lebeszélt találkozó.Persze arra készülj fel, hogy ha ő is itt van ezen a portálon, és kiszúrta a kérdésedet, akkor pont a fonákját fogja neked mostanság előadni...
2012. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!