Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Szerető" lettem. Tudom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerető" lettem. Tudom van ebbe a témába hasonló kérdés, de ilyen szituációt mint az enyém nem találtam. Ti hogy látjátok ezt? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én 20 éves leszek a pasi 23. Szóval van neki több mint 1.5 éves kapcsolata. Pár évvel ezelőtt találkoztunk utoljára.. Ő kint dolgozik külföldön.. még ősszel rám írt facebookon akkor még nekem is volt kapcsolatom és beszélgettünk mint 2 ismerős/barát.. később nekem véget ért a kapcsolatom, de semmi köze nem volt a jelenlegi állapotomhoz, mivel akkor még nem tudtam h mi lesz később.. miután egyedülálló lettem ő elkezdett bókolgatni, mondta h tetszek neki és elkezdtünk ismerkedni. Napi szinten beszélgettünk és egyre több mindent elmondtunk egymásnak még az intim dolgokat is és az életünk egy részét is elmeséltük egymásnak. Elmesélte h nem érzi jól magát a jelenlegi kapcsolatában és nem érzi h ő lenne számára az igazi. Megbeszéltük, hogy ha haza jön találkozni fogunk és szeretne lefeküdni velem én bele mentem, de nem olyan könnyen. Úgy gondoltam h hát egyszer élünk fiatal vagyok még :) Mondta h hasonlót szeretne mint a Barátság extrákkal című filmbe.. szex és aztán vagy kialakul köztünk valami vagy nem a legelején ezt beszéltük meg.. Szerintem nem akarja ott hagyni a csaját amíg meg nem bizonyosodik h jobbat talált.. ugye a 2 szék közé eséstől félhet.. Én valamilyen szinten megértem őt.

Idővel rájöttünk hogy nagyon sok a közös bennünk.. mondta h többet beszélget velem neten mint a csajával és kezd érezni irántam valamit.. én szerintem inkább ilyen vágyakozást, álmodozást h milyen is lehet velem, de ő többször is írta h szeret.. később voltak vitáink mert ugye nekem nem tetszett a 2. hely és én szexnél többön gondolkoztam és féltem a csalódástól h majd bele élem magam ő meg marad a csajjal.. de még így láthatatlanba nem volt könnyű. Ő mondta h nem csinált még sose ilyet meg ezt ő se fogja bírni sokáig meg mondta h nem olyan könnyű lezárni a kapcsolatot főleg h jönnek az ünnepek is. Ahogy én láttam a publikus írásokat facebookon úgy vettem észre h a csaj nagyon szereti a pasit szóval nem is értem h miért akarja átverni, de ettől még nem lehet így tudni h mi lehet a probléma kettőjük közt.. mondta h barátnője főiskolába fog járni jövőre ő tuti nem megy ki vele külföldre nekem még jó is lenne simán kitudnék vele ha komolyra fordulna ő ezt is figyelembe vette.. állítólag még a kapcsolatuk elején a csaj félre lépett.

Pár nappal a megbeszélt talink előtt meggondolta magát még ekkor külföldön volt.. Én ezen nem lepődtem meg, benne volt a pakliba h megjön az esze.. de kicsit mérges is voltam rá.. Később felhívott h még is szeretne velem találkozni csak egy sima taliról volt szó de végül több lett mint csók. Nagyon örült nekem és h végre valósult a vágya amit annyira vártunk, amit elterveztünk és h hozzám érhet láttam is rajta és mondta h még jobb is vagyok mint amire számított. Nekem tökéletes volt minden 10-ből 10-es kívül belül.. jó lelkű pasinak ismertem meg nehéz is kinézni h ő ilyenre képes.. láttam rajta kicsit lelkiismeret furdalása van és félt h lebukunk de még az nap írt h felejthetetlen volt és szeretne velem találkozni. szóval még kiderül mi lesz. Csak most sok féle gondolat játszik a fejembe próbálok eligazodni rajta.. hogy vajon csak pótlék vagyok vagy van esély többre nem tudom.. mit tegyek megérné ez nekem!?



2012. dec. 21. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a baj, hogy majd ha esetleg már veled lesz 1.5 éve, és veled nem fogja jól érezni magát, ugyanígy át fog cseszni. Nem biztos, hogy csak pótlék vagy, de hogy ez így nem korrekt, veled és a barátnőjével szemben sem, az tuti. Már pedig egy ilyen emberrel nem jönnék össze. Nem hiszem, hogy megéri, hogy majd állandóan aggódj, hogy veled mikor teszi ezt. Ha csak beszélni fog valakivel a neten, te már sík ideg leszel, hogy el fog hagyni, mivel már egyszer megtörtént.
2012. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 okoska31 ***** válasza:

anyám, de hülye vagy.... Te magad írod le, hogy pótlék vagy, és tulajdonképpen egy gyáva féreg, hogy nem mer tiszta lappal kezdeni nálad.

most őszintén - mégis mire vársz? én semmi másra nem várnék a helyedben csak arra, hogy pár év múlva a mostani barátnő helyében leszel, ugyanebben a szituációban.

2012. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj:legegyszerubb mindig magadbol kiindulni,mit gondolnal te a pasid szeretojerol akivel a hatad mogott titokban talalkozgat es "baratkozik extrakkal"?
2012. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha tisztelne téged, akkor szakított volna, mielőtt komolyra fordulnak a dolgok. Az mióta mentség, hogy nem akar koppanni? Jól kiszúrtál magaddal szerintem, és akkor még ott van a megalázó szeretői szerepkör. Nem csak a srácot ítélem el, hanem téged is.
2012. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
húh tudom igazatok van.. én is ettől félek h velem is megtenné.. de ahogy megismertem rájöttem h ennek ellenére elég féltékeny típus.. tudja a csaja jelszavát és nem engedi h pasikkal beszélgessen.. de elég buta a csaj h ő meg nem gyanít semmit.. de szóba került ez is h ha mi "együtt" akkor jelszó csere stb. hogy ne érezzem h velem is ezt tenné.. csak nem értem h ha ennyire nem megy köztük a dolgok miért nem hagyja ott, miért nem beszéli meg vele h mi nem jó.. és akkor azt tehetne amit akar.. gondolom sajnálja ott hagyni mert a csajnak fájna de ez meg nevetséges hisz már szerintem eléggé elb*szta h hazugságba él..
2012. dec. 21. 16:01
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen történeteket. Uncsi is, becstelen is és nem vezet sehová.

Boldogl elszel egy ideig még elhiszed, hogy megnyerted a lottó ötöst. Aztán jön a valóság. Hogy előbb utóbb te is át leszel vágva, mert a pasi "gyáva" felvállani önmagát.

Márpedig a "gyáva" pasik igazi főnyeremények. Mint tudjuk.



Én azt mondom, kavarj vele, szeress bele. Legyetek boldogok. Aztán találj nála később egy üzenetet egy idegen csajtól, ahol intim dolgokról beszélgetnek. Esetleg szerelmet is vall neki. És kiderül, hogy te vagy most az átvert.


Te olyan típusú ember vagy, akinek meg kell járnia a poklot, ahhoz, hogy értékelje a földi életet :P

2012. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

uuuuugyanmár. ezt te se gondolod komolyan! hát hülyének néz a csávó. "nem akar két szék közé esni". hát ez így már nem a szerelemről szól egyáltalán. és elég buta is lehetsz ha ezt te elhiszed. marha egyszerűen meg kell mondanod a csávónak, h válassz. vagy szakít a mostanival v te. az a gond ez a barátság extrákkal dologgal h ott mind a ketten szinglik voltak és ahogy lett az egyiknek kapcsolata abba is hagyták (még előtte is nem utána!!!!).

nem tisztel téged, csak a pinát látja benned ha nem szakít a csajával.

bocsi ha nyersen fogalmaztam.

2012. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet csinál az nem "jó lelkű" aki a barátnőjére féltékeny közbe meg csalja az egy utolsó féreg és ezt felesleges magyarázni. Miért nem lehet lezárni egy kapcsolatot ha már más kell? Ha neked ez kell, te tudod de ezzel a pasival koppani fogsz méghozzá nagyot
2012. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem arrol van szo h ezt veled is megtenne,hanem h jelenleg is teszi massal,es te is reszese vagy a dolognak,teged ez nem zavar?? Valami empatia,buntutdat vagy barmi hasonlo a masik csaj irant??Nem lett volna szabad ebbe belemenned,nem akarok most itt kioktatni senkit,meghat itt ugyis mindenki aztmond amit akar de en soha egyik baratnomet sem csaltam meg-es nem is fogom,es nem tudom az ilyesmit elfogadni.Akinek ez belefer az ertekrendjebe milyen ember lehet??Megtudnal valaha is bizni benne csak azert mert aztmondja hogy veled mas lesz??Mitgondolsz a mostani csajanak mit mondott mikor osszejottek?? Nemar!Ez az ember bort iszik s vizet predikal!! 3-as ujra...
2012. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, véleményeket! Jobb lett így kibeszélni magamból a gondokat és hogy kívül állóként mások hogy látják.. mert erről barátaimnak nem nagyon mertek beszélni így ismeretlenül meg könnyebb. Tudom ez az én döntésem, én hibám, de próbálok rádöbbenni milyen buta is vagyok. Még most kell véget vetnem ennek az egésznek amíg bele nem habarodok jobban. Mert tudom nagyon jól azt is hogy milyen érzés ha valakit megcsalnak volt benne részem csak annak a személynek volt annyi gerince h elmondott mindent mielőtt mástól tudom meg. Én úgy vagyok ezzel ha valakivel nem működik a kapcsolatom inkább megbeszélem vele vagy szakítok minthogy megcsaljam bárkivel is.
2012. dec. 21. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!