Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki? Mit tegyek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Mit tegyek hogy bevallja?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki nagyon megtetszett. Átjárok az osztályukba és próbálok vele beszélgetni. 1 évvel fiatalabb mint én. Volt olyan hogy megöleltem úgy hogy az arcunk is összeért de ő csak mosolygott és hagyta. Amikor őt nézem és ő is rám néz hirtelen elkapja a tekintetét de néha csak úgy a szemem sarkából látom hogy engem csekkol.Már sokszor megkérdeztem őt hogy tetszem-e neki de ő nem mondja hogy nem meg azt se hogy igen hanem úgy csinál mintha nem is hallotta volna.. Amikor fészbookon chatelünk akkor elég jól és akár több órán át is beszélgetünk.. Megkérdeztem fészen is hogy tetszem-e neki de ő nem válaszolt csak egy mosolygós fejet írt.. Most már eljutottunk odáig is hogy van olyan képünk ahol őt ölelem (meg a barátnőjét). Amikor átmegyek az osztályukba akkor egyszer észrevettem hogy az arcát "simogatta" meg a haját igazgatta és teljesen felém fordult. Amikor a többiek (a haverjaim és az ő barátnői) mondják neki hogy most már jártok vagy hogy tetszik neked akkor nagyon elpirult de nem válaszol.. Sokat mosolyog ha a közelébe vagyok. A barátnői jó haverjaim és beszéltem velük és ők azt mondják, hogy tuti hogy szeret engem meg hogy bejövök neki csak nem meri bevallani. Szerintetek bejövök neki mert nem vagyok benne 100% és mit csináljak hogy bevallja hogy szeret/vagy esetleg nem.

#szex #szerelem #csajozás #Miért nem vallja be?
2012. dec. 24. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
először mondd meg neki te, aztán jöhet ő is
2012. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kötözd egy székhez, egy 100as izzóval világíts az arcába és üvöltsd neki: Valld be!


És ennyi ^-^

2012. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, kedvel téged. Folytasd csak tovább !
2012. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én már megmondtam neki sokszor élőben is sms-ben is .
2012. dec. 24. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
és ha igen, akkor mit lépsz?:DD Egy nő úgysem fogja bevallani-azért nő:XD
2012. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez aranyos :) hívd el valahova kettesben és mondd meg neki, hogy mit érzel :)
2012. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én elhívnám, de ragaszkodik a barátnőihez.. :) am 8.as vagyok ő meg 7.es :)
2012. dec. 24. 22:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a múltkor kettesben voltam vele és megmondtam neki hogy szeretem de ő nem mondott semmit csak elpirult. Megkérdeztem hogy tetszem-e neki és azt mondta hogy menni-e kell.. -.-
2012. dec. 24. 22:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Ember! a választ megkaptad már régen tőle!

figyelj a testbeszédre és érts a ki nem mondott szavakból!

régen járhatnátok,ha nem mástól várnád a megerősítést.

lépj a színre és légy férfi!

2012. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké utolsó.. :) Megfogadom átveszem az írányítás :) ;)
2012. dec. 25. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!