Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Az már elégséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az már elégséges feltétel egy kapcsolathoz, ha tudom hogy sok lánynak bejövök?

Figyelt kérdés

A 0-ról építettem fel az önbizalmam.

Mostanra ott tartok, hogy biztos vagyok benne, hogy sok csajnak bejövök. Mondták már páran, illetve szokott sok nagyon nézni.

Eddig nem mertem kezdeményezni, de ezután szerintem kellene, legalábbis szívesen kipróbálnám a mostani önmagam.

Ma is az utcán találkoztam egy csajjal aki szembe jött, végig a szemembe nézett. Még csak meg sem rebbent, végig pislogás nélkül. Persze én is ugyan ezt csináltam. Vajon ez jelent valamit, vagy ez most kivételesen nem?

Ha van önbizalmam, az már elégséges feltétel egy kapcsolathoz?



2012. dec. 21. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
A kapcsolathoz az az egyetlen feltétel, h jól nézz ki. Ha sok lánynak bejössz, akkor viszont megvan ez is.
2012. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kell még az önbizalom is, mert hiába nézel ki jól, ha betoji vagy.
2012. dec. 21. 13:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak azért ne szállj el annyira magadtól. Küldj magadról képet és megmondom jól nézel-e ki. Az önbizalom sok férfinél átcsap nagyképűségbe. Töltik fel Facebookra magukról a képeket milyen izmosak és hogy sütik a palacsintát ill. főzik a levest. Mekkora ászok.:D Remélem nálad nem ez a helyzet
2012. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szükséges, de nem elégséges.
2012. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Önbizalomból annyi kell, h merj kezdeményezni, onnantól viszont csak a külsődön múlik minden.
2012. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolathoz ha fiu vagy akkor legeloszor kell egy csaj. A tobbit majd megbeszeljuk itt a GYIK-en. :)
2012. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"A 0-ról építettem fel az önbizalmam"

Lehet hogy már az első csaj visszaviszi 0-ra

2012. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Képet és megmondom,h elég-e vagy sem! :D
2012. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha van önbizalmad az mindenképpen jó pont, mert hiszen kezdeményeznie mégis csak egy fiúnak kell, legalábbis a legtöbb esetben, mert hiszen az egy köztudott dolog, hogy egy akármilyen kövér kevésbé vonzó srácnak is sokkal előbb lehet akármilyen barátnője, ha nem "omlik össze" néhány vissza utasítástól és kitartóan próbálkozik, mint egy akármilyen több nő által helyes srácnak, ha nem próbálkozik.
2012. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nyugi nálam nem csapott át nagyképűségbe, nekem van önkritikám. Nem nézek ki rosszul, de nem tartom magam az egyik legszebbnek. Annyit látok magamon, hogy sok lánynak bejövök, ami igaz is..


Azt viszont kétlem h egy csaj egyből leépíti 0-ra az önbizalmam. Már van némi tapasztalatom, és érettebb is lettem, szóval ezzel nem lesz gond.

2012. dec. 21. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!