Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elvehetem feleségül 15-14?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvehetem feleségül 15-14?

Figyelt kérdés
Én 15 éves fiú vagyok a barátnőm 14, augusztus 30 óta vagyok vele együtt és nem tudjátok hogy mennyire elképzelhetetlenül szeretem őt....Sosem említettem neki a házasságot és ő sem nekem...Ne higgyétek hogy ez egy szokásos kapcsolat, először is Counter Strike 1.6 ban ismertem meg ;) nem nem vagyunk akkora kockák , csak jó pillanatban voltunk ott...a lényeg h az én és az ő szülei is tudnak róla hogy eggyüttvagyunk 200km re lakik tőlem....1 hónapban egyszer mehetk fel...de skypen mindíg beszélünk és arra gondoltam hogy elviszem oda ahol először találkoztam vele és megkérem a kezét, de csak hogy tudja, én mellette maradok és hogy én is tudjam hogy ő is lekötelezi magát mellettem, megígértem neki hogy sosem hagyom el és ezt betartom...de szerintetek érdemes lenne jelképesen most feleségül venni vagy még nagyon nem kéne? NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK!

2012. dec. 26. 22:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
És azzal mire mész?
2012. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
szerintem lassíts egy "kicsit"
2012. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
De aranyos vagy! Szerintem ez még korai lenne, gondolom ő az első szerelmed. Most nagyon szerelmes vagy, de hidd el, változni fog ez még. Sajnos semmi nem tart örökké.
2012. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag csak 16 éves kor felett engedélyezett a házasságkötés.
2012. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
ne kérd meg a kezét. én elhiszem, hogy nem tudjuk elképzelni,mennyire szereted, (hidd el,el tudjuk..) vegyél neki egy gyűrűt szerelmed zálogául, de ne kérd meg a kezét, ismétlem: ne, totál felesleges.
2012. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
igen, csak h cs be ismertem meg...így ez nem éppen egy "szokványos" kapcsolat...
2012. dec. 26. 22:04
 7/29 A kérdező kommentje:
Már kapott tőlem gyűrűt :DD de nem ilyen céllal...
2012. dec. 26. 22:04
 8/29 A kérdező kommentje:
4 válaszolónak mondom h nem, nem vagyok aranyos xD és nem nem ez az első...:)
2012. dec. 26. 22:06
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
ne legyél túl nyomulós mert még kiábrándul belőled :)
2012. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a kapcsolat még szokásos lesz, csak a megismerkedés nem.

De amúgy ari vagy, kajak:D

2012. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!