Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámenjek feleségül?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, a párom 60. Sármos "öregúr" a barátnőm szerint. Megkérte e kezem. Szeretem, 8 hónapja ismerem. Sütök, főzök, takarítok, mindenbe a kedvébe járok. A szex megy még neki, átlag heti 2, ami nekem is elég, de ki tudja meddig. Gyereket nem akarok. De a barátnőm bogarat rakott a fülembe. Akarom-e én ezt az embert akkor is, ha 10 év múlva esetleg beteg lesz én meg még mindig szexi harmincas? Nem akarom megsérteni. Menjek hozzá, manapság úgysem tartanak soká a házasságok, és elválok 1-2 év múlva, vagy szakítsak most vele, és szenvedjek, mert szeretem? Azt semmiképp nem akarom megmondani, hogy attól félek, hogy beteg lesz, és ápolnom kell. Nem a pénz miatt vagyok vele, ő középvezető, lakás, kocsi, hosszú hétvégi kiruccanás, ezeket korombélitől is megkapnám, nem beszélve arról, hogy a saját keresetemből is meg tudok ugyanilyen szinten élni. Sármos, kedves, beleszerettem, nem terveztem.

Mit tegyek?


2012. okt. 17. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz gyereket meg ilyenek, akkor nyugodtan menj hozzá. a barátnődre meg ne hallgass, tök fölösleges. azt tedd, ami nektek a legjobb, de elsősorban, ami neked a legjobb.
2012. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"lakás, kocsi, hosszú hétvégi kiruccanás, ezeket korombélitől is megkapnám"


Ja persze. Bármelyik korodbélitől. Már csak a tény, hogy te ilyesmiket elvársz... eh, hagyjuk.

2012. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig azt javaslom, hogy ha bármikor bárki megkéri a kezedet és te nem tudod azonnal azt mondani, hogy "igen", akkor ne menj hozzá.
2012. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Mint írtam ezeket a dolgokat a saját keresetemből is tudtam és tudnám most is finanszírozni.
2012. okt. 17. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:

"ma 12:03"


Igaza van!


Ha nem az az első gondolatot,hogy igent mondj,hanem ennyit kell rajta agyalnod,és másoktól várod a választ,amit elvileg neked kéne tudni,akkor ne!

2012. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenki azt mondja, hogy ne. Mondjam meg neki, hogy szívesen vele maradok házasság nélkül, amíg jó nekünk? Akkor azt gondolja, hogy nem gondolom komolyan a kapcsolaatot.
2012. okt. 17. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

jáááá

oszt te szereted a szottyadt zacskóját nyalogatni?

de kis perverz :D

2012. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Halgass a szívedre.Amúgy igaz!!Ha nem tudsz rögtön igent mondani,akkor inkább ne!
2012. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!