Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba?

Figyelt kérdés
Na a szitu hogy szerelmes voltam egy évfolyamtársamba. Igazából épp csak pár napja ismertük meg egymást. Utána jött az őszi szünet és sokat beszélgettünk az interneten chaten és skype - hívással is. Aztán rájöttem szerelmes vagyok belé, és elmondtam neki. Ő elmondta nekem udvariasan hogy ő egy " magányos harcos " és nem akar tőlem semmi komolyat. / mellékesen gyűrűk ura fan, szeret minecraftozni, wowozni, lolozni és kedvenc játéka a skyrim /. Én ezt elfogadtam. Utána jött egy 2 hónapos szakasz, amit nem tudok megmagyarázni... Igazából kiakadtam minden baromságon / így vissza nézve hatalmas baromságokon / például hogy néha nem ír vissza, meg szeretnék vele beszélgetni de ő pont akkor lép le játszani a haverjaival / utóbb kiderült hogy személyesen ezeket a haverjait nem ismeri / és nekem rosszul esett hogy inkább más fiúkkal játszik mint hogy velem beszélgessen / igaziból jól elbeszélgettünk / aztán kiakadtam / életemben először akadtam ki ennyire / azon, mikor megkérdeztem hogy találkozhatnánk a sulin kívül, ha máshogy nem is max a buszmegállóig elkisérem, hogy ő ezt vissza utasította. Erre rájött hogy kérdeztem, barátok ugye vagy / nem ennyire hülyén kérdeztem meg, de ez volt a lényege / ő meg valami olyasfélét mondott nem akar tőlem semmit. És ezen ténleg nagyon kiakadtam, hogy szépen elbeszélgetünk meg minden, de semmit nem akar tőlem ? Még haver/barátság, tudjátok csak beszélgetni se semmi ?! Én ilyet max olyanoknak tudnék mondani akiket legszívesebben megvernék, nem egy lánynak / az ő esetében egy fiőnak / akivel jól elbeszélgetek... Erre letiltottam és letöröltem skype -n és mondtam neki egykét beszólást... Aztán elfelejtettem egy időre, el is múlt de valahogy vissza jött, már nem is emlékszek miért, vissza vettem őt és megint elkezdtünk beszélgetni stb... Aztán valami még 1 ehhez hasonló dolog megtörtént, plusszba hogy nem szólt hozzám a suliban. Ez mégjobban felcseszte az idegeimet, mert miaz hogy itt van a skype-on ismerős meg minden, de cseszik hozzám szólni ? ÉN meg előtte mindig oda mentem hozzá, de ő sose visszonozta, én meg meguntam. Példuál oda jön hozzám miközben beszélgetek haverommal és elkezd a haverommal beszélgetni, úgy hogy közben rám se néz, hozzám se szól stb... Ő később ezt úgy indokolta hogy azt hitte hogy haragszok rá ezért nem akart hozám szólni stb... Szóval mégdurvábban elváltam tőle ,törlés stb... Aztán meggondoltam magam MEGINT és vissza vettem, kiderült ő is letiltott stb... A haverjainak elkezdtem puncsolni h szóljanak neki hogy megbántam stb... Vissza vett, kérdeztem megbocsát, és az történt hogy megkérdeztem: haragszol még ? erre ő: mi az hogy még ? és kiderült nem haragszik rám stb.. de kiderült hogy szerinte nem lenne jó ha még1x jóban lennénk mert ha nem lennénk jóban akkor nem fogok megint " hisztizni " hogy miért nem válaszol vagy hogy miért csak a haverijaival beszélget. aztán kiderül a beszélgetésből hogy ezt csak azért teszi hogy ez ne történjen meg még1x. Ennek már 1 hónapja. És megint szerelmes lettem belé, de egyrészt ilyenek már nem zavarnának, másrészt próbálom elfojtani az érzelmet, de nem megy, pedig jól tudom hogy úgyse lenne értelme ha elmondanám neki / hogy kiadjam magamból, hisz kinek mondhatnám még / mert abból csak bajok lennének. Ti mit ajánlnátok ?

2012. dec. 27. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
tudod ki olvassa el-_-"
2012. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és egy közös óránk sis, de néha az óráink úgy adódnak hogy szemben lévő termekben vagyunk
2012. dec. 27. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni a lányt. Csak magadat teszed tönkre vele.
2012. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

első: bocs ha hosszú lett

előző: valami tippet tudnál adni hogy hogy sikerülhetne ?

2012. dec. 27. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hosszú volt és kaotikus, de azért megpróbálom kibogozni belőle a tartalmat. Nagyjából értem, min mész keresztül. Valószínűleg sajnos a lány nem igazán vevő a közeledésedre, te meg elrontottad azzal, hogy minden apróságot túlreagáltál. Ha nem tudod elfojtani magadban, akkor mondd meg neki, de előbb kérj bocsánatot a viselkedésedért!

És ne légy dühös, amiért azt mondta, csak barátkozni akar! Én is mondtam már ezt fiúnak, és tökéletesen egyet értett velem. Sokat lendített a vele való barátságomon, mert segít, ha az ember definiálja, miről is van szó. Lehet, hogy ő is ezt akarta.

2012. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
á értem köszi :) csak még1x elmondani neki ezt ? :S és mondjuk azóta beszélgettünk jót is :) és azt mondta megbocsátott
2012. dec. 27. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!