Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ember szerelmes egyidőben két lányba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy azt szokták mondani, hogy nem, de én most mégis ilyen szitúba kerültem. Két lányt szeretek, és ráadásúl mindkettő szeret engem! És csak az egyik tud a másikról.. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy ti voltatok-e már igy? Mi lett a vége? Én nem tudok választani, mindkettőt akarom!! :O
2012. nov. 8. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű 3mas szex.
2012. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Két szék között a padlóra.
2012. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Nekem egyszerre csak egy szerelmem volt, de az elég is. 2 viszonzatlan már sok lenne.

Szerintem azt akivel jobban érzed magad.

2012. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Írj PÜ-t, szerintem tudok segíteni!

21L

2012. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én olyan faszi vagyok, aki ha meglát egy neki tetsző nőt, tudod az az ideálom féle, akkor holnap már feleségül is venném kb. Szóval szerelmes típus vagyok, úgyértem szerelem első látásra! csak ebben hiszek. Márpedig úgy évszakonta mindig fel szokott tünni egykét három ilyen nő, ezeket párhuzamosan szeretem.Hol ez ,hol az tetszik őrülten. Sose tudnék választani közülük, mert mindig a másikra vágynék. Inkább nem kell egyik sem! Ez a biztos!
2012. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek?
2012. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én 28, nők: 26, 29
2012. nov. 8. 23:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Elmesélnéd nagyjából hogy hogy a túróba kerültél ilyen lehetetlen szituba?Hogy szerettél bele két lányba?Meg csak van már valamilyen különbség a két csaj között!
2012. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy az van hogy jársz az egyikkel és megcsaltad így alakult ki az hogy a szerető tud a bnődről, a de a jelenlegi párod meg azt hiszi hogy te hűséges vagy hozzá.. Ugye jól látom?
2012. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Majdnem jól látod, kivéve hogy nem csaltam meg senkit.
2012. nov. 8. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!