Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél ha a csajod/pasid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a csajod/pasid egyik napról a másikra megvakulna?

Figyelt kérdés

Képes lennél kitartani, vagy elhagynád, ettől rosszembernek éreznéd magad? Maradnál vele, nem számítana semmi, vagy egyszerűen nem tudnál így mellette maradni?


Kort és nemet is légyszi!

Ja és őszinteséget, és komoly átgondolás után adott válaszokat kérnék csak, ne csak rávágd, gondold is át mi mit jelent, mi mivel járna stb!



2012. dec. 28. 01:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre még gondolni is rossz!
2012. dec. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Igen, de sajnos megeshet! Kérdés, ki mit tenne, de nem kell a hőn szerelmes szöveg, hogy bármi történne a másikkal soha de soha nem hgaynám el stb. mert ez csak ilyen rávágok egy választ dolog, és nem átgondolt. Nyilván szerelmes párokról van itt szó, de nem házastársakról és komplett családokról beszélek, ahol gyerek is van stb.


Most a kérdés sima párkapcsolatról szól, ahol nincs házasság, csak a csaj és a srác együtt.

2012. dec. 28. 01:16
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
De ne essen meg! Mondom ilyenre nem kell gondolni, és nem fog megesni! Ennyire egyszerű!
2012. dec. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon nehéz helyzet lenne...

Az a válaszom, hogyha valóban szeretném, ezért nem hagynám el.

2012. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
3-as, de megesett! nem hülyeségből kérdezem!!!
2012. dec. 28. 01:18
 6/25 anonim ***** válasza:
de Ha megtörténne, azért válaszolok. Én nem is tudom. Én mostani barátnőmet nagyon szeretem. És tekintettel arra, hogy nem vagyunk házaspárok, hanem csak sima lány srác közti kapcsolat. Akkor nem hagynám el, mert úgy is szakítanék vele. Ha konkrétan a fiatalkori szerelemről van szó, ilyen 15-20 év közötti emberekről, akkor azt mondom, hogy nem kell egy életre elkötelezni egymást, úgy is lesz más. Szóval én ezekre tekintettel nem hagynám el.
2012. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
veled megesett?
2012. dec. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Akármilyen szörnyen hangzik,nem tudom.Tudom,hogy azt kéne írni,biztosan kitartanék mellette,de nem vagyok benne teljesen biztos,hogy képes lennék rá.Le lehet pontozni.Amúgy nincs párom,ha lenne,és szerelmes lennék,biztos másképp gondolnám,és azt mondanám,hogy mellette maradnék.

Ahogy magamat ismerem amúgy szerintem kitartanék,de sosem lehet tudni.

2012. dec. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem velem, de a környezetemben élő és hozzám elég közel álló személlyel igen!
2012. dec. 28. 01:22
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly randiztam egy vak lánnyal. Ő utasított el, egyébként összejöttünk volna. Szerintem ha egy látóval összejövök, és neadjisten megvakul, akkor sem hagynám el.
2012. dec. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!