Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban fiúk! Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk! Lehetséges egyik napról a másikra meggyűlölni azt, akit előző nap még szerettél?

Figyelt kérdés

Most a héten szakított velem a szerelmem. Mondta, hogy még szeret, meg stb, de különböző okok miatt nem bírja már tovább a kapcsolatot, ezen okok most nem tartoznak ide. A lényeg az, hogy a hét során még beszélgettünk, sőt, pénteken még egész jól eltársalogtunk, hogy ki hogy van, stb. Szombaton viszont előrukkolt azzal, hogy haggyam már békén, ő megcsalt, stb. Tudom, hogy hazudik, mert a barátaimat is megkérte, hogy ha szerintük nekem a szakítás ettől könnyebb lenne, akkor hazudják ezt, plusz a legjobb barátja is elismerte, hogy tényleg hazugság.

Egy fél órára, tekintve labilis idegállapotomat, sikerült elhitetnie velem, hogy megcsalt, azaz, inkább akartam hinni a dologban. Mondtam is neki pár szép dolgot (konkrétan elküldtem élve elrohadni), viszont később bocsánatot kértem tőle.

Ma meg mondja, hogy gyűlöl, nem szeret, ezek után soha nem is fog, stb.


Tényleg gyűlölhet szerintetek? Elvileg az volt a célja, hogy megharagudjak rá, és hogy ezzel könnyebbé tegye az elválást. Ha meg ez a célja, akkor meg komolyan kiakad azon, ha megtörténik? Vagy azon akadt ki, hogy rájöttem, hazudott? Egyik napról a másikra képes lenne meggyűlölni? Hiszen tudom, hogy szeret(ett eddig).


Véleményeket kérek, és esetleg némi okoskodást, tudom, hogy ti se láttok jobban a fejébe, mint én, de azért mégis, kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 2. 14:16
 1/10 A kérdező kommentje:
A srác 21 éves. Ha ez bármit is segít.
2012. dec. 2. 14:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Lépj tovább.
2012. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak szeretne gyülölni. Valamiért nem akar veled járni. Találd meg az okát.
2012. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, de nehéz, ha nem értem meg az indokait, és ahelyett, hogy a továbblépésre koncentrálnék, inkább ezen agyalok. Ezért kérem a tippeket.
2012. dec. 2. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem igen.


De már mindegy. Nem szeret kész, lépj tovább.

2012. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

találj ki egy okot. A nem az nem, véld úgy, hogy igaz, neked lesz jobb.


De a szeretet és a gyűlölet közt vékony a határ.

2012. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretet és gyűlölet közt nincs határ. Lehet egyszere szeretni is és gyűlölni is.
2012. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne. Úgyes a srác, szépen építget lefele, mert már van egy sokkal tündéribb lány a láthatáron. A hajód úszik egész erőteljesen elfele. A srác korrekt, mert ápolja a lelkedet. Gyűlöletben könnyebb elválni, hamarabb ábrándulsz kifele belőle, ha már nincs rád tovább szükség. Jó srác, tudja mi a dörgés.
2012. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen lehetséges.


Ha megcsal, kirabol, és felgyújtja a kocsimat akkor én biztos hogy meggyűlölöm.

2012. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyűlöl téged.
2012. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!