Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném a kapcsolatunkat színesebbé, és őt érdeklődőbbé?

Figyelt kérdés

A párommal 2 év és 3 hónapja vagyunk együtt. Hihetetlenül szeretem őt, és képtelen lennék nélküle élni. Azonban több gondom is van, amit vele nehezen tudok megértetni, mert mindig azt veszi le belőle hogy nem szeretem, amikor nem erről van szó.

Ő a világ másik felén van perpillanat szó szerint. Minden nap beszélünk, és teljesen megbízunk egymásban. Azonban, ő nem talál munkát 9 hónapja, és teljesen ellaposodott. Az anyukájával él, aki minden nap dolgozik, és ő folyton egyedül van. Bár nem tesz semmit azért, hogy hasznosan be ossza az idejét, barátai nincsenek és aggódom miatta. Mert nekem minden nap van mesélni valóm neki, de már ez sem szórakoztatja, alig tudom megnevettetni. A másik bajom, pedig, az hogy már nem tudok mit kitalálni,(azzal kapcsolatban, hogy félek hogy megun engem mert messze vagyok).

Persze igaz, hogy nem lenne velem ha megunt volna, csak olyan sokan írnak itt arról hogy "biztos pont" meg ilyenek. Ez megzavar engem. A lényeg, hogy nagyon hiányzik nekem, csak nehéz vele kommunikálni, mert semmi iránt sem érdeklődő. Azon már túltettem magam, hogy azt higyjem én unalmas vagyok. Lehet, hogy ő túl kedvtelen. Segítsetek nekem kérlek. 19/N



2012. dec. 28. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Bilincseld meg és alázd meg!
2012. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez nem volt vmi hasznos.
2012. dec. 28. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen nem nagyon tudsz segíteni. Ő ráunt az életre és megadta magát a körülményeknek. Inspirálni/motiválni kellene egy kicsit hogy a "tettek" mezejére lépjen. Ha ez így megy a kapcsolatotok sem fog sokáig tartani (a fentebb írtak alapján)

Próbálj meg beszélni vele erről, kérdezd meg hogy mit akar a jövőben elérni, ill. tűzzetek ki magatok elé közös célokat. Így neki is lesz miért harcolni. Persze csak akkor ha AKAR(!).

2012. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak közös céljaink. Szeretnék kikötözni hozzá.
2012. dec. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!