Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal tervezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tervezek egy beszélgetést a jövönkröl, hogy ö ( bocsi nincs magyar klaviaturam ) mennyire gondolja komolyan a kapcsolatunkat. Egy ilyen beszélgetés nem riaszt el titeket fiúk?

Figyelt kérdés

6 hónapja járunk, es úgy érzem kicsit elhidegült. Viszont nem vagyunk mar fiatalok, szeretnèm tudni hányadán állunk. De elriasztani sem akarom. Nem akarok meg ferjhez menni .

És , hogy kerdezzek rá?


2012. dec. 25. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. A pasik 3/4edét kiveri a víz a fenti szavaktól, és kényszeresen menekülni akarnak a szituációból
2012. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, de egymás idejét meg minek rabolni ?
2012. dec. 25. 15:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Mennyire nem vagytok fiatalok?
2012. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
30 folott.
2012. dec. 25. 16:02
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor teljesen normális :)

De ettől még komponáld meg óvatosan a szavaid csokrát.

2012. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk a leginkább a hangnemre figyelj. Nem szabad kiábrándultnak-követelőzőnek hangzanod.


Esetleg keríts sort a beszélgetésre vacsora ÉS szex után. Akkor kevésbé akar majd menekülni, ha akar egyáltalán.

2012. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a tanàcsokat!

Kicsit félek!

2012. dec. 25. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyilván félsz a visszautasítástól. De ha fél éve együtt vagytok, akkor azért elég valószínű, hogy Veled akar lenni.. nem? :)


Másrészt általában a hetedik hónap körül van egy mélypont a kapcsolatokban... Lehet azt érzed.


De ezek normális dolgok.

2012. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ugy gondolod, hogy felev az mar jelent valamit? O mar be is mutatott a csaladjanak, voltunk is naluk tobbszor.


En viszont meg nem ( mondjuk az en csaladom messze lakik)


Igen, felek a visszautasitastol!

2012. dec. 25. 16:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elriasztja őket. Legalábbis nekem már megint sikerült riogatnom.


Én most úgy jártam, hogy nagyon megszerettem erre ő meg hogy úgymond "menekülőre" fogta. Meg nem tudom neki az hisztinek minősül e amikor szépen higgadtan elmondom mi zavar, igaz mostanában sűrűbben volt ilyen. Elég sokszor hangoztatja vagy sugallja, hogy nem kell még olyan komolyan gondolkodni a dolgokról. Jó oké, már belenyugodtam, hogy ne álljak én se olyan komolyan hozzá, na de úgy sem állhatunk hozzá, hogy na majd úgyis vége lesz csak most együtt vagyunk, valameddig ameddig jó...

2013. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!