Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam, hogy megcsalta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy megcsalta a pasija? Ráadásul velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek van barátnője (7 éve). De úgy hozta a sors, hogy szerelmesek lettünk egymásba. Találkozgattunk, csókolóztunk, de soha nem feküdtünk le egymással. Én nagyon szeretem és bármit megtennék érte. Három hónapig tartott a dolog, majd én néhány hete szakítottam vele, mert borzasztóan fáj, hogy van barátnője és nem hajlandó szakítani vele. Engem szerelemmel szeret, viszont őt is szereti csak másképp. Szereti, megszokásból együtt vannak, ill. állítása szerint sokat köszönhet neki, ezért nem tudja megtenni, hogy fájdalmat okozzon neki. Azt érzem, nem meri a biztosat feladni a "bizonytalanért". Igaz nem feküdtünk le, de érzelmileg annál inkább megcsalta. A szakítás óta szenved. Tudom nem az én dolgom és rohadt szemét dolog, de úgy gondoltam, ha a kapcsolatukban robbantanék, akkor megkaphatnám és velem lenne. Úgy érzem ő életem szerelme, ezért vagyok kétségbe esve.... :'( 24/L
2012. nov. 28. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nagyon undorító dolgot műveltél...az lenne az emberséges, ha megmondanád neki, de akkor tönkretennéd a kapcsolatukat. mondjuk félig már így is tönkretetted...legalább ezentúl hagyd őket
2012. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen tönkretennéd a kapcsolatukat ez az egyik ha 7 éve eggyüttvannak és miattad szakítanak akkor nemhiszem hogy összefog jönni veled
2012. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Beviz Elek ***** válasza:
Tipikus nő...
2012. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mondd el.

A legjobb lesz a barátnőjének, ha megtudja, kivel jött össze, már csak ezért is mondd meg neki, bár téged nem tudlak megérteni.

Téged is meg fog csalni, ugye tudod?

2012. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd melletted is szerelmes lesz másba, akivel nem fekszik le, csak csókolóznak, biztos jól fogod magad érezni...
2012. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan így voltam 18 éves koromban, hihetetlenül szerelmes lettem, volt párom, elhagytam miatta. A pasinak 4 éves kapcsolata volt, nyavajgott, hogy nem bírja elhagyni ezért meg azért folyton csak a kifogások... kínomban beárultam a barátnőjének. Mi lett belőle? Srác durcázott, szóba se akart állni velem, barátnőjével maradt, aki megbocsájtott neki. Szóval csak jó voltam szeretőnek 1 évig, de ennyi... Azóta megszületett a babájuk :) ... ennyiii... :)

23/L

2012. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ugyanannyira vagyok undorító, mint a srác. Nem szándékosan lettem szerelmes elhiheted… hetekig szenvedtem, próbáltam kiverni a fejemből, de nem ment… főleg miután megtudtam, hogy ő is hasonlóan érez.

Miért is tenném tönkre a kapcsolatukat?! Ha olyan tökéletes lenne a kapcsolatuk rám se bagózott volna sose…

Úgy gondolom, hogy ha az ember az életében egyszer hibázik, az nem jelenti feltétlenül azt, hogy többször is fog...

2012. nov. 28. 22:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval csak annyit akartam, hogy ne engedd hogy belőled is h*lyét csináljanak, mint belőlem. Kísértetiesen hasonló az eset. Tedd konkrétan választás elé... vagy te vagy a barátnő és válasszon, ha nem reagál utána hogy szakított, akkor valszeg őt választotta... ne pazarold rá az idődet, nekem még térden állva is könyörgött hogy szeret és sírt közben, hogy várjam ki hogy összeszedje az erejét és szakítsanak... de látod mi lett belőle. Undorító ember aki ilyen manipulációra képes csak hogy kihasználja a másikat
2012. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

22:45

Ez nem túl jó hír :(

2012. nov. 28. 22:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el a csajnak, jobb ha tudja szegény. Ha utána még ezzel összejössz, akkor majd te is egy jó nagyot csalódhatsz a végén. Egy ilyen pasi akkor sem kéne nekem, ha utánam dobnák...
2012. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!