Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Olyan egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Olyan egyedül vagyok, mert az egyik barátnőmnek, meg a másiknak is mindjárt pasija lesz?!

Figyelt kérdés

Na jó ez igy bénán hangzott, de akkor is olyan rossz. Most akkor velem van a baj? Nem vagyok önbizalom hiányos, de most elgondolkodtam, mi a baj velem?

Kinézetre: Szőkős,barnás haj, kék szem, testalkatom: magasság 172 súly 72, tudom nem vagyok túl vékony de nem is nagyon látszik meg rajtam a felesleg, nem túl nagy mellem van de nem vagyok deszka sem.Belülről kedves vagyok szerintem és elég mosolygós (mindenben a jót látom persze vannak kivételek), rossz tulajdonságom: túl sokat pörögni nem tudok egy adott témán, folyton csinálok valamit,és persze van olyan fiú aki tetszik, de az rám se fog nézni szóval :(, velem van a baj vagy mi van?



2012. dec. 28. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy írj!
2012. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ja meg szemüveges is vagyok
2012. dec. 28. 12:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Aztán elmúltál-e már 14? Ezt a szöveget egy béna társkeresős oldalon tudom elképzelni.
2012. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
XD erre nem válaszolok
2012. dec. 28. 12:18
 5/15 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok sajna
2012. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak a felfogásoddal van baj, mert ilyenen aggodsz. (Meg kinézetre a szőkős nem sok ember zsánere :D)
2012. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. dec. 28. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
az a probléma, hogy most én is leírhatom, hogy 185 centi, 97 kg vagyok, így méretben passzolnék hozzád, de mégsem tudod, hogy hogyan is nézek ki valójában? Hova oszlik el az a plusz 10 kiló ami a bmi szerint rajtam van... Leírhatom, hogy barna szemem van, nullásra vágom minden pénteken a hajam, körszakállam van. De még így sem az igazi. Érted? Nem akartalak megbántani, ha esetleg így értelmezed a válaszom, csak segíteni akartam, hogy értsd.
2012. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ok köszi
2012. dec. 28. 12:27
 10/15 anonim ***** válasza:
korod vagy esetleg valami ? :D
2012. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!