Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kit válasszak?

Figyelt kérdés
2és fél éve vagyok együtt a barátommal.Minden tökéletes volt addig amíg a képbe nem jött a volt barátom.A szakitás utánn is "jóba maradtunk" úgy,hogy találkoztunk,mint 2"barát".(Nem mellesleg neki is van barátnője,bár ők szakító félben vannak)De mi amikor szakítottunk az nem azërt volt,mert nem szerettük egymást,hanem,mert szerintem nem voltunk elég érettek egy kapcsolatra és amikor újra találkoztunk akkor fellángolt bennem ez a sok érzés.Sajnos igazán fontolóra vettem,hogy mi legyen,mert ő is összeŕzeretne velem jönni.:-/Elég nehéz.Igazából tanácsokat kérnél, hogy ti mit tennétek a helyemben?

2012. dec. 30. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

"amikor újra találkoztunk akkor fellángolt bennem ez a sok érzés."


Ezért, a jelenlegitől, akivel most vagy, szépen elköszönni és vállalni azt aki vagy.

2012. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1+


A többit a régivel meg rábíznám a sorsra...De nem játszanék velük.

2012. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom én sem szeretnék,de 2és fél évet nem könnyű így ott hagyni:-/Főleg,hogy lehet a voltbarátomnál tényleg csak egy fellángolás volt,nemtudom.Teljesen összezavarodtam.
2012. dec. 30. 10:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni ezt a helyzetet. Mivel kapcsolatban voltál eddig is az exel, nem voltak ilyen érzéseid? Csak mikor már ők is szakító félben vannak?

Milyen az a szakító fél? Egy csomó gond van, de várunk még?

Vannak viták, ami nem a szakítás még. Aztán betelik a pohár, és szakítunk. Ezt a megelőző állapotot nem szoktuk érzékelni, csak a szakítást. Arról, hogy az exed szakítani fog 2013 jan. 12én nem tud még az exed sem.

Ezt csak azért írtam, mert én egy kis sumákot érzek a kérdésed mögött.

Az, hogy neked eleged van a mostani pasidból azt megértem.

Azt azonban, hogy ti ketten a másik két fél háta mögött szervezkedtek, azt nem értem. Azt értem hogy szervezkedtek, de hogy ehhez Tőlünk kértek indíttatást, és felmentést, azt nem tartom jónak. Ezért tarom sumáknak a dolgot.

Ha mind a ketten szakítottatok és akkor jöttök össze, az már csak a ti dolgotok.

Döntsd el, hogy melyik megoldás a becsületesebb, és tisztességesebb.

Gondolj arra a másik két emberre. Nekik sem mindegy, hogy szakítással ár véget a kapcsolatuk, vagy egy megcsalásos szakítással.

2012. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

",de 2és fél évet nem könnyű így ott hagyni:"


Ide figyelj, szerintem te kamuzol, de kegyetlenül.Az írásod abszolút kusza, csapongsz és saját magadnak mondasz ellent.



Mit akarsz kideríteni az indító kérdéseddel, mert hogy te nem vagy ilyen storyban-az tény.De még döntő helyzetben sem-az meg 100%. Aki helyzetben van, az teljesen másképp ír, másképp lép, és a döntést is teljesen másképp lépi.



Miért kamuzol? miért nem tudsz egyenes lenni? A hazugság mindig is lejjebb fog csúsztatni, és lassan elönti a fejed tetejét is.

2012. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván ha a jelenlegi barátommal olyan viszonyba lennénk,hogy tudom,hogy ennek vége vagy valami baj van kapcsolatunkkal akkor nem írtam volna ki a kérdést:-/köszi a választ:-)
2012. dec. 30. 10:31
 7/9 anonim ***** válasza:

4


Mert kamuzik.

2012. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ASOT ***** válasza:
Hány éves vagy 15?
2012. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fannni17 válasza:

"fellángolt bennem ez a sok érzés"

Nem éreztél másmilyen érzést csak ezt?

Ha nem akkor csak hiányzik a jól eltelt idő

Ha igen akkor te belé vagy esve :) Amúgy meg úgy tudod eldönteni hogy mind a 2-vel talizol de nem egyszerre hanem egyik nap ő vele másik nap meg vele és hallgass a szívedre ennnyi :) sok sikert!! ;) majd írj privi üzit ha valami van

2012. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!