Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi vagy új, kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi vagy új, kit válasszak?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyok együtt a párommal. Azt hozzá kell tenni h 12 év korkülönbség van köztünk! Egy jó ideje megromlott a kapcsolatunk! A legkisebb összeveszésen is szakít velem ,de ugye bár rá 1-2nappal kibékülünk! Valami nagyon köt hozzáá..közben megismerkedtem valakivel a suliba és hát belém szeretett én is megkedveltem ... döntés elé állított,hogy mostmár jó lenne ha eldönteném mit akarok, mert ha ennél jobban belém szeret éés én a régi párom választom akkor nem fogja tudni mi lesz velem...nem tudom mit csináljak, mindig az időre hanyatkozom h idővel kiderül..de ez igy nem jóóó....
2012. nov. 27. 11:07
 1/2 Thom12 ***** válasza:

Hagyd ott!

Menj a korban hozzád valóhoz!

Most akadt egy (lehet normális)

pasi aki egy életen át szeretni fog!

Ez ritkaság a mai fiataloknál, becsüld

meg! Ha mégse jönne össze, akkor

sem veszítesz semmit, mert az

idősebbek között bármikor találsz

olyan normális pasit aki fiatal lányt

akar, nem csak sz@xre. Itt vagyok

én is! :) A fiatal meg csak pár jó

éjszakát akar minden csajtól általában!

2012. nov. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az újat válaszd, hiszen a régibe már nem vagy igazán szerelmes...

Mondd el neki nyugodtan, hogy megismertél valaki mást... és szakíts meg vele mindenféle kapcsolatot! :)

Gondolom alig fog kiborulni szerencsétlen, de nem ez lenne az első ilyen eset...

Szemét vagy, hogy kapcsolaton belül ismerkedsz másokkal! Ilyet ne tegyél többet, mert előbb-utóbb az új barátodat is meg kell bántanod... :)

A srác sem lehet egy angyal, hogy 30 éves létére is csak tinikkel tud ismerkedni...

Ettől függetlenül nem érdemel ilyet senki!


Majd írj privit a történtekről...

2012. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!