Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe eléggé régóta szerelmes vagyok de féltem odamenni hozzá.Írtam már neki szerelmes verset,dalt is írtam(nem netről szedett, saját költemény)de persze még nem kerültek hozzá.Szóval félek ,merthogy nem vagyok ilyen szupersztár külsejű izompacsirta állat, és hozzám képest hát....

Na végülis hogyan legyek bátrabb?Vagy hogy kezdjek neki?

Ő 16 Én 17



2012. dec. 30. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarul. Bátran fiacskám, legyen belőled is jedi mester :P
2012. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se azzal kezdd, hogy rázúdítod az érzéseidet. Próbálj alkalmat találni arra, hogy a közelében lehess, szemezz vele, igyekezz vele beszélgetni, aztán majd meglátod, hogy mi alakul belőle. Ha van közös ismerősötök, akkor esetleg őt is megkérheted, hogy mutasson be a lánynak.
2012. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Amint lesz rá esély megpróbálom valahogy legyőzni a félelmet :D

Köszi a bátorítást

2012. dec. 30. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!