Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjam ki a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki a párommal? Vagy beszéljek vele erről pont karácsonykor?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy már nem vagyok belé szerelmes, nem kívánom.

De hát most mégiscsak karácsony van, illetve pár nap múlva évfordulónk lesz.

Nem akarok szakítani, csak beszélni erről...


Szerintetek mit tegyek? Vágjak jó pofát hozzá, vagy rontsam el a karácsonyt illetve az évfordulónkat?


2012. dec. 25. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ma szakítasz vele vagy 28.án vagy január 4.én akkor is szarul fog neki esni..
2012. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok szakítani!

Csak beszélni erről, de tudom, hogy sírás meg minden lesz, ha erről beszélek vele...

2012. dec. 25. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez igy neked jo?

Ha a válaszod magyarul van és 3 karakteres, szerintem beszélgess vele erröl

2012. dec. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy, mert ha fiú lennél, nem hülyítenéd, hanem szakítanál vele, amint erre rájössz. Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz.
2012. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy bele szerelmes, nem kivanod, de nem akarsz szakitani. Miert nem? Mi a jo ebben a kapcsolatban akkor?

En amugy varnek vele januarig. Bar az ugyis meglatszik, ha nem erzed jol magad.

2012. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat lehetöleg ne karacsonykor es ne az evfordulotokon. Probäld vele tisztazni mi ne jo, mert ez a kerdesböl nem derült ki. Ha csak kissebb vagy ätmeneti problemarol van szo nem erdemes feszegetni.
2012. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!