Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7.be járok, 13 éves vagyok. Van az osztályban egy fiú aki nagyon bejön nekem. Tavaly még nagyon jó haverok voltunk, idén viszont megromlott a kapcsolatunk, pedig tavaly év végén már majdnem összejöttünk. Egész nyári szünetben nem találkoztunk, de egy hete megint elkezdtünk közeledni egymás felé. Azt mondtam neki egyik nap, hogy holnap beszélni akarok vele. Ma oda is jött hogy akkor mondjam hogy miről akartam beszélni vele, de odahozta az egyik haverját is beszélgetni, én pedig úgy nem akartam neki mondani amit akartam. Kicsit összevesztünk ezen. Tudom ezt most elrontottam, de szeretnék vele megint beszélni, de most már inkább ezeket a mai dolgokat letisztázni. Azt mondta nekem egyik nap hogy én nem mutatom ki hogy szeretem őt, és erről akartam volna vele beszélni. De most már így ezek után nem annyira akarom szóba hozni a dolgot. Szerintetek mit kéne ahhoz csináljak hogy kimutassam azt hogy szeretem őt?
2012. nov. 10. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
egy 13 éves fiú még éretlen ehhez, azt sem tudja, hogy mit akartál mondani neki
2012. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!