Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tényleg minden pasi bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg minden pasi bunkó akar lenni, nekem sohasem lesz barátom?

Figyelt kérdés

Egyre többször olvasom azt, hogy a nőknek ez kell, ezért minden férfi próbál ilyenné válni, de nekem hányingerem van ettől. Komolyan, ha velem próbálna bunkózni egy srác, kirugdosnám a fogait. Senkitől sem tűröm el, hogy alacsonyabb rendűként viselkedjen velem.

Jó, az nekem sem tetszik, ha azonnal behódol a srác és tutyimutyi, de azt elvárom, hogy legalább annyira legyen kedves, barátságos, tisztelettudó, mint én vele.

Tehát ne legyen bunkó, de pupap.öcs sem. Olyan kell, akivel lehet hülyéskedni, de komoly dolgokról is beszélgetni és közben tiszteljen, mint embert.

Volt már ilyen barátom, de miatta egészen más okból szakítottunk. :(

Van rá esély, hogy találok ilyet?


18/L


Ja és privátot nem kérek, nem társat keresni jöttem ide, ez csak véleménykutatás. :) Megértéseteket köszönöm!



2012. dec. 22. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van hozzád való pasi
2012. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem rengeteg ilyen van...
2012. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem minden pasi bunkó, mint ahogy nem minden rózsaszín unikornis létezik, így lesz barátod, vagy nem. 50%, a rendszer átb@szhatatlan, de kapsz tőlem 95%-ot, tehát nyertél.
2012. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor jó. :)

Mostanában ritkán vagyok társaságban, csak úgy hallom ezeket. De ezek szerint csak rosszindulatúak az emberek.

2012. dec. 22. 17:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Annyira egyetértek...Sosem értettem,miért hiszik azt a pasik,hogy bunkónak kell lenni. De most komolyan. Mit ér el vele,hogy bunkózik? Semmit. Rosszulesik a lánynak,és megöl benne minden szimpátiát.
2012. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igen... De elhiszem, hogy vannak olyan lelki nyomorékok, akiknek ez kell.
2012. dec. 22. 17:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok kedves, normális, nem bunkó pasi van, de ezek szerint neked is a bunkók kellenek igazából, ha nem veszed észre őket.
2012. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, csak mostanában ritkán járok társaságba.
2012. dec. 22. 17:46
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj,hogy igen elterjedt nézet mostanság,hogy a férfiasság egyenlő a bunkósággal. Legalábbis én ezt tapasztaltam,és észrevettem,hogy néhány primitívebb emberke elterjesztette a dolgot,aztán az ostobábbja elhitte.A sok aranyos csaj meg sírdogál a sok tahó oldalán,míg van türelme,mert azt hiszi,Neki csak ez jár.Az ilyeneket csak szájba kéne rúgni alaposan...
2012. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szájba rúgni... gratulálok, te sem vagy különb.
2012. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!