Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi tásaim ti hogy reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tásaim ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Sokáig a lány ismerőseim Q-nak hívtak, ez volt a becenevem köztük, sokáig, egészen a mai napig nem is értettem miért... aztán az egyik csaj megsajnált így pár év után és elmondta.

"Azért vagy Q mert egy nagy nulla vagy kis vesszővel".

Ezt mondta, hát mit mondjak azóta kegyetlenül szarul érzem magam, kb olyan érzés mintha tökön rúgtak volna. A durva az egészben az, hogy sose ártottam nekik, elég nyugis átlagos srác vagyok...


Szóval ti hogy éreznétek magatokat, mit csinálnátok hogy ne ez csengjen a fületekben folyamatosan ?



2012. dec. 13. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Összesen két lehetőség van.


1. Vagy hallottál egy ezer éves viccet és kreáltál köré egy kamusztorit


2. Vagy tényleg az vagy mert egy ilyen alap viccet sem ismersz férfi létedre,

2012. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

1. fenntartással kezelnék minden infót,amit a nőismerőseim mondanak,szóval a felét se hinném el.

2. ha valóban igaz,akkor meg emberismeretből életismétlésre ítélném magam.

2012. dec. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem túl lelkesítő válaszok... persze lehet rossz helyre jöttem együttérzésért. pfff :(
2012. dec. 13. 01:31
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Én azt mondtam volna nekik, hogy kapják be tövig a vesszőmet, hogy megtudják, mekkora Q vagyok. Utána meg beléjük tolnám hátulról is, hogy érezzék a törődést. Kb. így reagáltam volna.
2012. dec. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat:D
2012. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez elég reális ötlet ezek után.
2012. dec. 13. 01:50
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Ha ez így hatott rád akkor saját magadban kellene rendet rakni. Az önbecsülésed terén. Mert az minden bizonnyal nagyon alacsony. Ha nem így lenne akkor ügyet sem vetnél erre.

Így túlságosan ki vagy szolgáltatva annak, hogy mások mit gondolnak rólad. Neked ez fontosabb, mint hogy Te mit gondolsz saját magadról.

És ez komoly probléma.

2012. dec. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Együtt érzek veled,ez kimagaslóan kegyetlen volt.


Nincs mit tenni,az ilyeneket messzire el kell kerülni.

2012. dec. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14 eves lanyoktol mit varsz? Amugy meg ha nem lattak a vesszodet, honnan kellene tudjak? Le se kell sz@rni az ilyeneket.
2012. dec. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos korai 20as a társaság bárcsak 14 évesek lennénk...
2012. dec. 13. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!