Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy ténylegesen is ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ténylegesen is ronda pasi küld itt a gykn egy képet magáról, , akit 100 ból 98 lány elsőre is sírva utasít vissza, arra az itt válaszolók miért mondják azt, hogy nem vagy ronda, , egész jó srác vagy?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem mar itt többször, hogy ha egy eleg ronda küld itt képet akkor jon 20-30 komment és abból 18 kb arról szól, hogy nincs veled baj és szinte látom, ahogy a csaj aki kommentelt, tartja a markát a zöld kézért. Pedig abból a 18 nincs veled baj kommentbol, kb 17 tudja és latja, hogy egy ocsmány lúzer, bottal sem piszkálja meg ha utolsó pasi lenne akkor sem. Volt olyan ismerős barátnőm aki egyszer megnyitotta a gyk saját oldalát és mutatta, hogy milyen lúzer és Trill pasi küldött neki képet. Nem akarta megsérteni és elmondta neki, hogy tok helyes pasi vagy. Közben meg röhögött. Az tuti, hogy az itteni lanyok 90%is ezt teszi ilyenkor, nem igaz?
2012. szept. 24. 09:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az olyan komment meg nem kell, hogy én nem olyan vagyok. Mert olyan csajt is ismerek tobb százat aki mindig azt mondta, hogy én nem olyan vagyok, nekem nem kell a gazdag srác stb. Aztán az összes pasija gazdag és jóképű volt. Szintenmind ilyeneket látok az okos lanyok között is.
2012. szept. 24. 09:25
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, én a múltkorinak is megmondtam, hogy csak egy kocsmai tükörben pózoló félci.gány vidéki suttyó.


Na kérem a zöld kezet...

2012. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt hívják kegyes hazugságnak. Nehogy felakassza már szegény magát, meg lehet önbizalmat adnak neki ezzel, és mer ismerkedni a való életben.

Bár hozzáteszem, én nem szoktam a képeket megnyitni, csak ezt gondolom róla.

2012. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ha gondolod küldjél képet nyugodtan, rólad is megmondom, hogy ostoba képed van és bűn ronda vagy.
2012. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdem, mert magamról is tudom, milyenek az emberek. Ha egy csaj megkerdi tőlem, hogy ugye szívem neked nem tetszenek azok a fullos csajok, vagy azok a szép Mercedes autók, ugye te nem vagy olyan? Akkor én is azt mondanám, hogy én nem vagyok olyan, nekem nem tetszenek, mert szeretem magamat jó színben feltüntetni a csaj elott. De anonymban megmondom a tutit mindig, de a csajok nagy része azt veszem észre és tapasztalom is, hogy anonymban is hazudik mint a vizfolyas.
2012. szept. 24. 09:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg olyan tudok aki anonymban mindig mondja, hogy nem kell a jó pasi, eleg ha csak aranyos, meg szeret. Aztán este lemegy a buliba és csak a legszebb szőke hercegekkel kavar.
2012. szept. 24. 09:33
 7/12 anonim ***** válasza:

És ez most miért fáj neked, hogy azok a csajok mit írnak?

Én pl. nem adok idegen szavára, csak az őszinte barátaiméra.

2012. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Második: Tőlem kaptál:D Kérdezőnek: Én mondjuk fiú vagyok, de azért írom minden csaj képéhez, hogy nem ronda, meg hogy nem kicsi a melle, mert hogy ha azt írom, hogy ronda, azzal csak az önbizalmát veszem el, ami nekem nem célom. Baromira nem érdekel a zöld kéz, és szerintem az itt író csajok is így gondolkodnak. Aki meg itt akar a képével ismerkedni, az így járt, nem tudlak sajnálni. Erre ott vannak a társkeresők. Összegezve: Nem akarnak megbántani, nem akarják elvenni az önbizalmad. Semmi köze ennek a zöld kézhez. Most ha azt írnák, hogy fúj de undorító vagy, az jobb lenne?
2012. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mindenkit visszautasítok, mert van kapcsolatom.

De attól még ha valaki véleményt kér, akkor elmondom őszintén.

2012. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megis milyen valaszt varsz a kerdesedre, ha kijelentetted, hogy nem erdekelnek az "en nem olyan vagyok" hozzaszolasok? Miert varod el, hogy mindenki egyet ertsen veled? Minek egy ujabb "szidjuk a kocsog lanyokat" kerdes?
2012. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!