Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy 15 évés budapesti srác vagyok.A szilvesztert sopronban töltöttem a családommal, egy hotelben, ahol a gálavacsorán nagyon megtetszett egy lány és szerintem én is tetszettem neki.Számomra az egész este legszebb pontja Ő volt.Egész este csak Őt néztem, persze nem olyan feltűnően, és nem is csorgó nyállal, de egyszer-kétszer előfordult, hogy egymás szemébe néztünk.Nagyon bátortalan gyerek vagyok, barátnőm még nem volt és nem is mertem megszólítani, amit így utólag már nagyon bánok.A gála közepén a szüleimmel beszálltunk a liftbe, amikor megjelent a lány és a családja.Ők is beszálltak a liftbe és ők is a 9. emeletre mentek, mint mi.Nagyon zsúfoltan voltunk és persze mellettem állt a lány.Mindenki néma csöndben volt és a lift nagyon lassan ment.Rettentő kínosnak éreztem.Mire odajutottam, hogy megkérdezzem legalább a nevét, már felment a szobájába.Azóta hazajöttünk és csak Ő jár az eszemben.Szerintetek mit csináljak,hogy újra lássam és végre beszéljek vele?

2013. jan. 1. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szálloda recepciója nem fogja kiadni a nevüket, úgyhogy ez a vonat sajnos elment. Valószínűleg sok ilyenben lesz még részed. Aztán a sokadiknál eleged lesz, és azért is meg fogod szólítani az illetőt. A felnőtté válás része.
2013. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Meg kellett volna kérdezni a nevét,mert így nagyon kicsi az esély,hogy megtaláld.Tudom milyen rossz érzés velem is történt már ilyen,de már túl tettem magam rajta.

Legalább egy jó tanulság,hogyha mégegyszer ilyen helyzetbe kerülsz megkérdezed legalább a nevét!!

De azért sok szerencsét,hátha megtalálod!!;)

16 L

2013. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de ééédes vagy:)majd jön egy más lány
2013. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van.
2013. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!