Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez milyen kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez milyen kapcsolat? Mégis hova tegyem?!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 1 hónapja együtt vagyunk. 300 km-re lakik tőlem... sok beszélgetés után találkoztunk csak és még letisztáztuk az elején, hogy mind a ketten komoly kapcsolatot szeretnénk, nem pedig alkalmi etye-petyét. Már többször együtt voltunk 3-4 napokat, sok a közös program, haverjainak, családjának bemutatott, de valamiért mégse tudok megbízni ebben. Az anyukája mondta nekem hogy csoda hogy ennyiszer látott engem, mert eddig minden bnőjét max 1x látta :S :D Egyébként jóképű, tőlem egy évvel idősebb... Sokszor írta, és modnta is hogy hiányzom neki.

De! Ami a problémám, hogy tudok arról hogy másnak azt mondta hogy van most egy bnője, de "nincs varázs". Viszont erre én nem kérdezhetek így konkrétan rá, mert elvileg nem tudok róla.. de akkor nem értem, hogy nekem miért hazudik? (ennyi erővel ez annak számít, nem?) És miért tervez velem, meg mondja hogy hiányzom és mikor látjuk már végre egymást?

Korábban már mondta hogy nála elég lassan alakulnak ki a dolgok egy kapcsolatban, ez annak a jele lenne, vagy mi? áááá nem értem!

Meg szeretném magam kímélni egy újabb pofára eséstől...


22/L



2013. jan. 2. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
erre itt igazi választ nem fogsz kapni...mi nem ismerjük sem őt sem téged...sem a kapcsolatot...ezt vele kell megbeszélned ő tudja hogy miért mondta amit mondott, már ha egyáltalán igaz...
2013. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a "nincs meg a varázs"-t kitől hallotad? Nem csak egy rosszakarótól?
2013. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy lány ismerősének írta ezt fb-on :) és a csajszi mondta...
2013. jan. 2. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Az általad leírt előzmények ismeretében biztosra mondom,hogy nem fogsz pofára esni.Ne erőszakold ,hogy kimondja az érzelmeit.Fontos vagy neki. Ne törődj azzal,hogy a barátjának azt mondta,hogy nincs varázs.Inkább légy türelemmel.
2013. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ebben bízom én is hogy a "nincs varázs" azt jelenti, hogy még nem nagyon szerelmes :) mivel hogy ő is beismerte nekem hogy nagyon lassan alakulnak ki nála a dolgok. hát ámen
2013. jan. 2. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a csajnak tetszik a pasid és el akarja szedni tőled és teletömi a fejed,ne egy idegennek higgy,hanem a barátodnak és a szüleinek.
2013. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igaz ez a "nincs varázs", az annyit jelent, hogy nem fogtad meg különösebben az első találkozásoktól, tehát nem esett rögtön beléd, annyira nem tetszettél meg neki. Valószínűleg jobbat is el tudott volna képzelni nálad. Ettől még persze szerethet, idővel jobban is megszerethet, ki tud alakulni a varázs is, de úgy indult, hogy ha ló nincs a szamár is jó.
2013. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!