Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 12 éves lány járhat, egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves lány járhat, egy 18 éves fiúval aki tetszik a lánynak?

Figyelt kérdés
Sima barátsgás lehet köztük,vagy szerelemre esélyesek?

2013. jan. 2. 12:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
NEM! Szerinted egy 18 éves fiú mit akarna egy 12éves kislánytól?
2013. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
nem. amúgy se hiszem, hogy egy egészséges 18 éves srácot bármilyen formában foglalkoztatna egy 12 éves kislány
2013. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
járni éppenséggel járhat, de elég nagy az esély, h a srácnak csak szexre kell. Annyira eltérő ebben a korban még a gondolkodás a jövőről, az életről (mondjuk van olyan 18 éves is, aki tiszta gyerekes, értelmileg egy 10 éves szintjén van), a jövőről.. megpróbálni meglehet, de én nem jósolnék neki nagy jövőt! 17L
2013. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Kockazatos a 18eves bunteheto ha a flcsaj nem mult el 14 es esetleg dugni akarnak a mai tarsadalombam mar minden megeshet a kisjany megszopatja a faszit oszt meheta borotnbe mer feljelentette

Amcsiban levagjak az ekber farkat eroszakert

TE VAGY A CSAKO NE KEZDJ KICSIKKEL

2013. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szigorúan csak barátság!!!
2013. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de 12 évesen maradj meg a játékaidnál. Ne akarj még pasit, lesz még rá elég időd.

A másik. Sok a korkülönbség. Ennyi idősen ez még szörnyen sok. Gondolj bele. (csak azért írom a következőket, mert merem feltételezni ha úgy érzed eléggé érett vagy egy kapcsolathoz akkor ezeket is megérted..) szóval..

egy 18 éves srác valószínűleg nem csak a két szép szemedért fog együtt lenni veled. Továbbá mivel ő már nagykorú te meg még fiatal korú sem vagy, ezért ez pedofíliának számít, szóval akár büntetendő is lehetne.

Valamint több mint valószínű, hogy ő 18 évesen nem fog egy 12 évessel járni. A legtöbb e korú fiút ez eléggé zavarja, hisz gáznak tartják, mivel az ő szemükben te még csak egy gyerek vagy. (megjegyezném nem csak az övében)

Úgyhogy nem azért írom ezeket hogy szemét legyek, de felejts el. Nagyon kevés a valószínűsége, hogy ebből bármi jó képes lenne kisülni.


Én csak óvni szeretnélek!


16/L

2013. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
elég bizarr
2013. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd azt a 18 éves fiút! Ő már komoly szexuális kapcsolatot akar, de az Neked még TILOS akkor is, ha akarnád!!!
2013. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Hogyne, semmi akadalya sem lesz, kb tiz ev mulva.
2013. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác,de én nem vagyok olyan szexre kell tipus. Én szexel csak 17-24 év közötiekel kezdenék ki,fiatalabakal nem. romantika,bizalom jellemez
2013. jan. 2. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!