Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy lány közeledik egy fiúhoz, de a fiúnak nem tetszik/nem akar vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lehet ebből így valami? Mennyire kínos, ha ez kiderül? Hallottam olyat, hogy "A fiúkat taszítja, ha megtudják egy lányról, hogy az szerelmes" (nyilván anélkül, hogy ő is hasonlóan érezne). Ez valóban így van? Ezt az ügyet el lehet felejteni?

Inkább a 15-18 korosztályra gondolok, de érdekelne, mi van az idesebb kateg.ban is. :)


Nemeteket, korotokat kérlek, írjátok le!


Várom válaszaitokat! :)


(És utólag Boldog Karácsonyt, és előre B.Ú.É.K.!)


2012. dec. 27. 11:04
 1/6 Patrik24 ***** válasza:
Volt pár olyan lány aki belém szeretett és én elutasítottam őket mert nem éreztem semmit irántuk, de utána sem taszítottak, ugyanúgy néztem rájuk mint azelőtt, viszont ők meg vagy kerültek vagy megutáltak ezért.
2012. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha az egyik akar valamit a masiktol, de forditott esetben nem igy van, akkor nem kell eroltetni a dolgot, mert csak rosszabb lesz!
2012. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
fontos tényező az is, hogy pl.: te melyik térfélen vagy :D
2012. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt a suliban én se szerettem ha odajöttek a csajok hogy járjak velük (főleg hogy pont azok akik nem jöttek be nekem).
2012. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy

"Szia, hogy hívnak? Járunk?"


Na a valódi történet ez:

Van egy szakkor, amire mindketten járunk, de itt nem nagyon lehet beszélgetni. Ha én itt közeledek felé (egy-két apróság), és netalántán ezt észrevenné, de ő nem akar komolyabban megismerni, vagy jó ez a "szia-szia" viszony, akkor mit tegyek? Teljesen veszett ügy lenne?

2012. dec. 27. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Megmondhatod neki nyugodtan, hogy mit érzel.


43/F

2012. dec. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!