Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog gazdik! Ti...

Francia bulldog gazdik! Ti naponta hány órát sétáltatjátok a kutyáitokat ( főleg hétköznapra gondolok) és kb hány km-t? Főleg olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik lakásban laknak együtt a kedvencükkel.

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy elég a az enyémnek a séta vagy még menne többet. Hétköznap napi 2- 2 és fél órát sétálunk, ez kb napi 6 km. van,hogy ő még külön szabadon rohangál más kutyákkal, vagy az esti 10-20 perces séta helyett labdázunk egy jó nagyot :) Hétvégén 10-12 km-t sétálunk, vagy éppen ismerősökhöz megyünk ahol van másik kutya, akkor lefárasztják egymást rendesen :)

szerintetek ennyi elég egy bulldognak????



2012. okt. 30. 13:41
 1/7 gréti10 ***** válasza:
76%
A buldog erős de lusta kutya nem igényel sok mozgást ez bőven elég sőt.....:)
2012. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gréti10 ***** válasza:
2012. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
48%

Sztem teljesen elég, főleg, ha a séták mellett naponta ki tudja tombolni magát póráz nélkül labdázással és kutyákkal való játékkal!

Sok bullyt csak eü-i sétákra visznek a háztömb körül csigatempóban pórázon...

2012. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fannybaba8 ***** válasza:
Én napi 2 órát sétálok vele.:)
2012. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor tényleg elég neki ennyi :) estére azért kiszokott feküdni, meg egy perc alatt elalszik, csak olyan kis izgága h néha azt hiszem, hogy egész nap csak ugrándozna, sétálna :)
2012. okt. 31. 07:39
 6/7 anonim válasza:
Teljesen elég.De nagyon jó gazdi vagy hogy enyiszer elviszed.Az enyém is sokat pörög de ez természetes.
2012. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia a mi bulldogunk reggel egy órát délután egy röviden kb 10 percet és este megint egy hosszút sétálunk ami kb 2 óra, de a miénk 8 hónapos és spanival van együtt aki 10 hónapos! A miénk nagyon kis izgaga szeret játszani. Ha nem fárad el bent hasznosítja magát:-)
2012. nov. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!