Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mire vágytok inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mire vágytok inkább?

Figyelt kérdés

Valójában párkapcsolatra vágytok mert szeretnének valakihez lelkileg is kötődni, akivel jó felébredni is és vár titeket otthon, gondoskodik rólatok, szeret titeket vagy inkább jobb szeretnének kötelezettségek nélküli alkalmi kapcsolatot illetve kapcsolatokat mert nem jár bonyodalmakkal, se elvárásokkal, se csalódással és változatosabb?

Mindenhol azt hallani a pasik máshogy viszonyulnak dolgokhoz, hogy nekik nincs szükségük érzelmekre ahhoz hogy valakivel szexuális kapcsolatba kerüljenek, nekik fontosabb is a szex mint a nőknek.

Ha annyira számít nektek a szex, miért vagytok együtt valakivel? Megkaphatjátok olyantól is, nem, aki nem a barátnőtök?

Számít nektek bármit is párkapcsolat, vagy csak a bevett elvárásoknak (vagy ha már benne vagytok a korban) akartok megfelelni mikor utána később megházasodtok?

Valami focistáról (nem tudom a nevét) kiderült drogozik, csajozik össze-vissza, kicsapongó, a cikkhez oda írta egy nő hozzászólásban hogy szerinte ha a pasik tehetnék 98%-uk élne így.

Tényleg igaziból erre vágytok? Hogy mindig új nő, hisz ha összejöttök valakivel mivel a pasik poligámok előbb-utóbb beülhet az unalom, kell az újdonság, új nő, új élmények? Vagy mi tarthat titeket valaki mellett?

Rövidebben, ti szeretnének tartósan együtt lenni valakivel vagy csak duma és titokban mind tényleg úgy szeretnétek élni, hogy sok pénz, bulik, sok-sok jó nő és mindig más elkötelezettség nélkül?

Senki ne legyen ezen fenn akadva, nem lesz senki leszólva vagy elítélve, őszinte, normális válaszokat szeretnék. Aki veszekedni vagy provokálni akar az inkább ne írjon semmit. Köszönöm.

Arra vagyok kíváncsi mi a valóság nem arra amit illik vagy amit lehet mondani másoknak de közben máshogy gondolja.



2013. jan. 3. 22:24
1 2 3
 11/21 okoska31 ***** válasza:

látod ocean, én 32 évesen sem vagyok kalandpárti, pedig szerintem az a plusz 10 év még többet számít.


kedves 15 éves válaszoló: azért egy pillanatig nem nézlek le, hogy értelmes válaszokat akarsz adni 15 évesen - nekem is volt már sütnivalóm akkor bőven - azért inkább, hogy nem figyelsz arra, hogy helyesen írj, amikor kommentálsz... és hiszed vagy nem, majd az értékesebb lányoknál igenis hátrány lesz, ha nem figyelsz oda erre az elemi apróságra...

2013. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló bocsánat telefonról írok és elég nehéz bepötyögni.. És én ezt azért írtam mert én olyan rapasztalt vagyok.. mert én szeretnémazzal leélni az életemet akit szeretek .. Ha addig 10 olyan ember is lessz akiről ezt gondolom akkor is megéri mert tudom hogy van valaki akire számíthatoki
2013. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyén válogatja Kedves Okoska ! Az ilyen hébe hóba kalandok inkább a fiatalok körében elterjedt. 30 évesen az ember igyekezne már házasodni
2013. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Ez szerintem igen hangulat függő .. :) Én mind2-t szeretem ... Tudod mikor van egy kapcsolatod sok időt munkát belefektetsz évek alatt aztán vmi okból vége lesz egy ideig nincs kedved újra próbálkozni.


Eközbe meg azért kell a szex :) Ilyenkor tökéletesen elég egy partner kivel csak szex van.


Ha úgy érzem ki pihentem magam ezzel a kapcsolattal akkor jöhet a rendes.


Nyilván jobb a rendes sokkal de tényleg ha nem jön össze úgy elmegy a kedvem ettől az egésztől és jó úgy mindenféle kötelesség nélkül élvezni valakit ...

2013. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14-es, azt értem hogy kell a szex akkor is ha épp nincs senkid és ki is akarod heverni a csalódásod..De arra nem gondolsz, hogy mikor épp újra ''csakszexkapcsolat'' korszakodat éled pont akkor foghatnál ki valakit aki szép is, kedves is, rendes, szeretni tudna és el is tudná felejtetni az előzőt de neked csak arra kellene amiben ő nem akar részt venni erre elhajtod mert neked csak ''az'' kell? Mert tegyük fel érzelmes típus és nála nem működne a ''csak'' szex kapcsolat és érez is irántad valamit (és aztán igazán nem tehet az előző csalódásodról).

Ne vedd számonkérésnek, csak kérdezem.

2013. jan. 3. 23:19
 16/21 anonim ***** válasza:

Először is én udvarolok nem a nők :) másodszor ha épp nem lennél "szexkapcsolatba" akkor sem mennék bele mert nem lenne hozzá erőm ha úgy tetszik nem lennék kész új kapcsolatra ... Tehát ennek semmi köze ahoz hogy kell vki akivel kiéljem magam.


Arra meg nyilván olyan lányt választok akit tudom hogy ugyanígy van ez álltalában egy jó barát.Furcsa de így van.

2013. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16-os, nem úgy értettem hogy a nő megy oda udvarolni hogy veled akar lenni. Hanem hogy megvolt a csalódás, szakítás, el vagy keseredve és nem is akarsz újat, mész ''kalandtúrára'' mondjuk szórakozóhelyre és akkor találkozol össze olyannal aki neked csak szexre kellene, le is rohanod aztán ha akarja a dolgot ha nem le lesz rázva a csaj, pedig nem tudhatod hisz alig ismered de ha ismernéd lehet kiderülne egy érző, kedves, csodás nő akii nem okozna neked csalódást, mégis (mivel nem tud a csalódásodról) neki az jöhet le csak szexre kell pedig lehet tetszel neki szívesen megismerne téged. :((


Amúgy érdekes, ismertem valakit aki a női barátait ''használta'' szexpartnernek. Számomra elképzelhetetlen, mint általában a nők nekem is kell lelki kötődés az együttléthez, aki nekem csak barát azzal minek mikor nem érzek iránta semmit? Nekem a barát az barát akivel jó inni valamit, dumálni, elmenni vele és többekkel valahova, de nem több.

Akihez csak testileg vonzódom azzal úgysem lesz semmi hosszútávon vagy előbb-utóbb kialakul a lelki kötődés is..Ilyen is előfordul.

Akihez meg kötődtem és volt is vele valami kizárt hogy utána barátként tudjak viszonyulni hozzá, akkor már inkább ne legyen semmi.

2013. jan. 4. 00:07
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem szórakozó helyen csajozom vagy ilyesmi tehát nem való színű az ilyen hogy nagyba ismerkedek valakivel és csak azért nem lesz semmi mert .. :) És mondtam nem idegeneket szedek fel erre hanem van 1-2 női barátom aki benne van ebben.


Tehát nincs kapcsolatunk de ők is kívánják a szexet ... és úgy van ahogy mondod szórakozunk iszunk filmezünk és néha dugunk :D Nincs ebben semmi rossz :) Nem megy tönkre a barátság és ilyen téren számíthatunk egymásra :D

2013. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb az érzelmi kötődés.
2013. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem amit leírtál, azok kombinációja

Kell, hogy várjon otthon vki. De ha buliba akarok menni, engedjen

Ha el kapok vkit, ne érezze a világ bűnének

2013. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!