Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sracok! Ha betegek vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Ha betegek vagytok, akartok talalkozni a baratnotokkel? Vagy inkabb egy masik nap, ha jobban vagytok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha betegségem nem köt ágyhoz miért ne találkoznék vele. Ha pedig ágyhoz köt, átjön. :P
2011. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
átjön, csinál meleg levest...
2011. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem azért nem akarok(pl most is :) )találkozni a barátnőmmel,mert túl levert vagyok,hanem mert nem kívánom összefertőzni

17/F (jelenleg betegen :D )

2011. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ne találkozz vele szerintem... "Megfertőzöd", aztán kigyógyulsz, addigra meg ő lesz beteg. Ha ő találkozik veled, "visszafertőz", megint beteg leszel... És így megy tovább :D
2011. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én amikor beteg vagyok nem akarok találkozni vele.

Amikor buli után másnapos vagyok akkor sem.


Egyszerűen azért, mert többre tartom annál, hogy a másnapos vagy épp beteg fejemet kelljen neki nézegetnie.

Mit tudnánk csinálni? Max. sajnáltatni magam, az meg nem kell.

2011. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És ha majd összecuccoltok egy lánnyal és betegek lesztek haza mentek anyuhoz még el nem múlik hogy ne nézze a fejeteket és ne hogy megfertőzzétek?Nem kötözködni akartam csak nem értem ezt a "logikát"!:)Persze ha túl korai(pár hónap)a kapcsolat akkor megértem!:)

24/L

2011. máj. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 16:13


Hát figy, egy dolgot említettem, de több dolog miatt is inkább olyankor nem találkozom vele:

1. Én sem érzem magam jól olyankor, és kell magyarázzam, hogy amikor beteg az ember, ingerültebb és minden téren negatívabb is? Remélem nem.

2. Lehet, hogy elkapja tőlem, az megint nem lenne jó

3. Neki sem élmény, hogy a beteg fejemet bámulja, főleg, hogy még csak jókedvem sincs mellé

4. Ha beteg vagyok, akkor itthon sem szeretem a saját rokonaimat sem a közelemben tudni, így ha együtt laknánk, akkor sem nagyon lennék vele aznap, menjen, csinálja a dolgát, tévézzen, én meg majd valahogy kiheverem a bajomat

2011. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 17:29!

16:13 vagyok!

1. Nekem és páromnak is jól esik mikor betakargatja a másik a takaróval,vagy épp mézes teát készít neki hogy enyhítsen a torokfájásán...

2 Erre írtam az előbb hogy majd ha összebútoroztok akkor haza mész anyához hogy ne kapja el vagy külön szoba?

3 Elég baj ha így állsz hozzá!

Mi szeretjük egymást és igen is hogy csak attól jobban vagyunk ha ott vagyunk egymás mellett...és sokkal jobban esik még a fránya gyógyszer is tőle mintha magam buddognék tiszta lázasan!

Persze nem ítéllek el,biztos számtalan ember van így ezzel mint te,de attól függetlenül még nem értem meg!

2011. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!