Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagyok az elvárásaim? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? Túl sokat várok el?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még egy barátom se volt...

(14évesen nem érdekeltek a fiúk)

Sokan mondják,hogy tetszem nekik meg járnának velem de....

Valahogy egyiknél se érzem,hogy "nekem való" lenne

Mindegyik vagy öntelt vagy az a "kemény vagyok" figura,piercingek,alkohol,cigi....én ezekre a dolgokra nem vagyok vevő

Csak egy olyan barátot szeretnék aki nem alkoholista,nem cigizik és nem a melleimmel van csak elfoglalva valamint van humorérzéke...

De ilyennel még nem találkoztam...(a külső az már más dolog mert nincs ideálom.vagy tetszik valaki vagy nem)

csak olyan volt,hogy tetszett de egy nagyképű gyökèr volt...


Így soha nem lesz barátom?


2012. júl. 19. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mintha rólam beszélnél
2012. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagyok az elvárásaid. Szerintem is felesleges lenne összejönnöd egy ilyen neked nem megfelelővel, csak hogy legyen pasid. :)
2012. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyok az elvárásaid, bár így eleshetsz kedves emberek társaságától is. Az én barátomnak például van 3 piercingje is, ráadásul cigizik, mégis nagyon szeret, és jól megvagyunk lassan 2 éve.

Persze ha neked nem tetszik a piercing, meg nem szereted a cigifüstöt, érthető, hogy nem akarsz ilyennel összejönni.

De ha amúgy nem zavarna, csak félsz, hogy az ilyenek tuti nem normálisak, hát itt a pozitív példa:))


De mindenképpen lesz barátod később, olyan, aki tökéletesen megfelel neked, ebben biztos vagyok. Csak így nehezebb.

Sok sikert!

18L

2012. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem lesz barátod...

Próbálkozz esetleg idősebb fiúkkal...

2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek!!!


"Az én barátomnak például van 3 piercingje is, ráadásul cigizik, mégis nagyon szeret, és jól megvagyunk lassan 2 éve."


A látszat néha erősen csal! Bulikban hallom, amikor beszélik, egyik vagy másik lány hogy lehet ilyen "bunkó" pasival- közben a pasit valójában kenyérre lehet kenni. :))

2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Örömmel hallom de felénk ezek olyan fiúk akiknek az orrába vagy a nyelvén van piercing és valamiért felsőbrendűnek érzik magukat..


Am nekem az idősebbek jönnek inkább be...a fiatalok nekem "kisfiúk"... Valamiért....

2012. júl. 19. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne ess ebbe a hibába kérdező: nagyon sok rendes van a fiatal fiúk között! :)


Egy nagyon rövidke ideig én is azt hittem, az idősebbek érettebbek, odaadóbbak, és magamat is érettebbnek éreztem, mint a korosztályom.

De így visszagondolva kissé nevetségesen fest az egész.


A külvilág kb ezt látná (nálam sem ez volt a helyzet): a tizenéves "kiscsaj" összejött a "perverz" 30-as fickóval, mert a fickó gazdag, a kiscsaj meg eladta neki a testét. :)

2012. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyok az elvarasaid...

Csupán nem találtál meg magadhoz valo partnert. Sajnos ma mar egy beteg ferges világban élünk igy egyre nehezebb part találni.

2012. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én.

Én idősebb vagyok nem cigizek, nem vagyok teletűzdelve fémekkel, nem vagyok beképzelt nagyképű.

Van humorom.

Megismerhetsz...

2012. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

utolsó:kössz de nem ;) nem szeretnék itt ismerkedni

2012. júl. 19. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!