Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hódítsam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hódítsam meg újra, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Az én történetem elég bonyolult, de nagyon tanácstalan vagyok szóval kérlek segítsetek!


20 éves vagyok és szűz. A barátom 24 éves és jóval tapasztaltabb mint én, de bizonyos okokból amit nem részleteznék nem volt barátnője közel 2 éve. Tudni kell, hogy nem azért vagyok szűz, mert ne lett volna lehetőségem, vannak udvarlóim, egyszerűen nem éreztem még úgy, hogy meg kell tennem.

Most viszont megismertem Őt, akiben mindent megtaláltam amire szükségem van és 3 hónapja vagyunk együtt. 1 hét ismeretség után össze is jöttünk.

Másfél hónapig minden jól ment, rengetek programot csináltunk és sok időt töltöttünk együtt.

Az ágyban is haladtunk, de éppen mikor már lassan elérkezettnek láttam az időt, hogy lefeküdjünk egyszer csak elkezdődött nála ez a furcsa időszak, amitől alig beszéltünk, ha együtt voltunk sem éreztem, hogy igazán örül nekem. Míg korábban mondta, hogy hiányzom és szeret már nem is mondta, csak akkor ha én mondtam neki először. Azt mondta, hogy ez tőlem független (a múltjából fakadóan vannak ilyen 1-2 hetes időszakai)

Most az ünnepek alatt azonban én teljesen kikészültem lelkileg ettől, főleg, hogy nem is találkoztunk, mivel én az ünnepekre hazajöttem.

Most azonban mint kiderült az egyik problémája az, hogy én szűz vagyok, és nem biztos, hogy ő a megfelelő személy arra, akivel először megtegyem, mert mi van ha utána szakít velem, mert továbbra sem működik a dolog?

Azonban ha lefekszünk is úgy érzi, hogy már csak azért tenném meg, mert ő ezt mondta most, mert korábban úgy érezte, hogy én nem akarom ezt a részét a kapcsolatunknak, neki pedig fontos lenne.


Nem tudom mit tegyek..Szeretem.


Igyekeztem röviden összefoglalni a dolgokat, remélem tudtok tanácsot adni... köszönöm!



2013. jan. 4. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
mond el neki oszinten mindent,amit erzel iranta, es mindent hogy mi a problemad vele, mi nem tetszik, ezt egyszeruen meg kell beszélnetek. hát ha igazan szeretitek egymast akkor nem fog mar kozbejonni semmi sem, es porobaljatok megegyezni. ebben nem nagyon lehet segiteni,mert ez csak kettotokre tartozik, de ha leultok beszelgetni,megmondod neki hogy figyelj, mostanaban eleg furcsa letél mond el hogy mi a problema,stb, es aztan o megmongya neked ezt,akkor ond meg neki az igazat hogy neked más nem kell csakis o, es az hogy szuz vagy az nem jelent semmitsem.. egyszer ugyis elkell hogy veszicsd,es te ovele akarod az elso es az utolso alkalmat is,egyszoval vele akarsz maradni orokre mert szereted ot:) hidd el az oszintesegnel jobb megoldas semmire sincs:) probald meg:) ezel semmit sem veszithetsz:) add tudatara hogy neked csakis o kell.. sok sikertt kivanok neked,remelem sikerulni fog amit szeretnél:) es remelem tudtam segiteni:).. u.i. ha szereted akkor ne hagyd elmenni!!! harcolj erte.! ;-)
2013. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ!:)


Nincs arra valami tipp, hogy keltsem fel az érdeklődését újra úgy, hogy ne agyaljon azon, hogy a szüzességemmel mi lesz..?

2013. jan. 4. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszeruen csak szeretsd ot, es nevedd azt figyelmenbe hoy szuz vagy. negondolj rá. csinalj mindent ugyanigy mind eddig,es ha ugy erzitek hogy ejott az alkalom,akkor pedig ne felj tole hogy meg szuz vagy, egyszer elkell hogy jojjon, es ennyi:) de hat ezt hiaba is magyarazom, erre neked kell rajonni hogy mit szeret a pasid:) egy kis romantika, vacsi, kenyesztetés, masszázs, ,,na egyszeruen foglald le ot massal hogy nelegyen rá oka hoyg gondolkozzon azon,vedd el rola neki a figyelmét, es ha megfog torténni a dolog,akkor csavard ela fejét,vedd el neki rola a figyelmét, oricsd meg itet hogy kívánjon tégedet,es meglatod ugy megfog torténni hoyg eszre sem fogjatok venni egyikotok sem hogy meg szuz vagy:)
2013. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!