Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert csinalja ezt a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt a baratom?

Figyelt kérdés
A tortenet roviden, szakiotttunk a pasimmal, neki kozben volt egy 2 hetes kalandja...eleinte nem akartam megbocsajtani, de vegulis kibekultunk...igazabol nem tudom h van ez, de o nem akar rola beszelni...tőmondatokban beszel rola mert en kicsit kifaggattam h miert csinalta stb...ugy erzem segitett volna ha szinesebb mondatokat hasznalva meggyoz arrol h a nyomomba sem er az a no akivel volt meg ileynek...de o ilyen logikus felepitesre hagyatkozik es ilyeneket mondd, hogy ha jobb lett volna es ha nem hianyoztal volna akkor most valoszinuleg nem ulok itt veled meg ilyenek...oke ez igy ertehto , de ugy erzem segitene visszaepitenie az onbecsulesemet ha nem hallgatna...

2013. jan. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Drágám,ha jól értem,szakítás után volt a kaland,ami ha úgy vesszük,nem tartozik rád,nekem se tetszene,ha a barátnőm kibékülne,de ezzel nyaggatna!
2013. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve elmondhatja ha akarja,de mivel ekkor már ti szakítottatok,ez nem számít megcsalásnak,szóval nem értem miért nyaggatod!
2013. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ez most így bánt akkor később is fog!!! Egy időre elfelejted, de időnként eszedbe jut és tombol majd benned az ideg. Szólni már akkor nem fogsz,hanem csak távolodsz eme régi sérelem miatt a párodtól. Most rendezd vele!!És persze magadban.

DE!! Ha azt nézzük,akkor teljesen "jogtalanul" kérdezgeted,mert ugye nem is voltatok akkor együtt mert szakítottatok.

2013. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha szereted a baratnodet es azt akarod h fel tudja dolgozni a tortenteket es ne bantsa ot ez a dolog es jusson tul rajta akkor mi okbol nem tetszik h errol faggat?
2013. jan. 4. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert alapvetően más a gondolkodása egy férfinek és egy nőnek. Az is lehet,hogy neki kínos erről beszélnie. Neked nem lenne az?
2013. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat lehet h az lenne de en biztatnam ot...de tudom h sok fefi nem a szavak embere...es vegulis mondott olyan dolgokat h nagy hibat kovetett el, de legalabb raebredt h engem szeret meg ilyenek...csak valahogy az gesz meg mindeg nem all ossze nekem...de csak idonket tor ram...
2013. jan. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!