Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk válasza érdekelne elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válasza érdekelne elsősorban! Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, ő nekem az első minden téren. Eleinte borzasztó hisztis, makacs, önfejű, meg nem értő barátnő voltam, mindent elvártam, és cserébe alig adtam valamit. Mostanra összecsiszolódtunk, én is megtanultam mit jelent párkapcsolatban élni, most már inkább a békét szeretem. Nem hisztizem, nem veszekszem szinte semmiért, majdnem mindent megcsinálok, kiszolgálom stb, persze a józan ész határain belül. Ő meg egyre bunkóbb velem, amiért én szólok, de ráfogja, hogy megint én hisztizem. Kívülállók véleményét is kérdeztem, ők is úgy gondolják, hogy általában ő a bunkó. Általában jól meg vagyunk, de ezt egyszerűen nem bírom elviselni. Ha megkérdezem mi a baja, akkor azt mondja, hogy megint én vagyok túl érzékeny.

Már néha a véleményem sem érdekli, ilyenek, hogy ott vagyok, és berak egy filmet, amiről tudja, hogy utálom. De persze ő velem semmi romantikusat nem néz meg, akkor inkább alszik:)))

Megőrülök, szerintetek miért csinálja ezt? Már kérdeztem tőle, hogy van-e más, szakítani akar-e, állítása szerint nem.


2012. aug. 17. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, jó esélyel rádunt... Szerintem vegyél levegőt, és lapozz tovább...
2012. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keres másik fiút
2012. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ő hív folyamatosan, hogy találkozzunk, ha jó kedve van bújik, szeretget, meg ha tényleg unna, szakítana, nem?
2012. aug. 17. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Én hasonlóban vagyok most, és az az érzésem, hogy ez tipikusan az a kapcsolat, aminek véget kell vetni, és amire azért volt szükség, hogy a következőben ugyanezeket a hibákat már ne kövessük el. Sztem ő eleinte jobban odavolt érted, de te csak később érted be őt, és így fáziskésében vagytok egymáshoz képest, ő meg most hisztizik (míg te az elején). Bár ettől még szerethet, ezért lett ez a se veled, se nélküled kapcsolat.

36/f

2012. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, sztem az a baj,hogy a régi viselkedésed nem múlik el benne maradéktalanul, hiába változtattál. Ezért nem tud úgy hozzád állni ahogy szeretnéd. Ha valaki nem tud megértö lenni, + mindent a másiktól vár, az eléggé kiöli az érzéseket.
2012. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy amikor még "a régi viselkedésem" volt, megtett volna értem bármit, de komolyan. Sokkal nagyobb horderejű dolgokat elnézett nekem (nem megcsalás), mint most. Most bármiért szólok, hogy nem tetszik, rögtön én vagyok a hisztis.
2012. aug. 17. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

Én nő vagyok,de azért válaszolok.Nekem az a tapasztalatom,hogyha minél többet engedsz,és látják,hogy biztos pont vagy az életükben,annál természetesebb a számukra,hogy ott vagy,nem kell érted tenni semmit,illetve minél többet engedhetnek meg maguknak.

A kapcsolatunk elején én is olyan voltam,mint te(persze az esteek nagy részében okom is volt a sértődésre),akkor mindent megtett értem.Aztán én is váltottam,úgy,mint te,már nem szóltam semmiért,inkább ráhagytam,inkább én mentem oda,akkor is,ha ő sértett meg engem,csak hogy béke legyen.Már a végén egyszerűen nem lehetett vele kijönni.Nem is érdekeltem amikor ott voltam,volt,hogy szex sem volt.Nem jött értem szinte sose.Rengeteg tűrtem neki.

Aztán szakadt a part.Megtetszett más férfi,és akkor hirtelen megváltozott minden.Úgy igyekezett,mint még sosem.Ha egész kapcsolatunk alatt olyan lett volna,akkor még mindig együtt lennénk.De nem működött már tovább,vége lett.

2012. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, de végül akkor megtaláltad az igazit:) Remélem mi nem így végezzük, és időben észbe kap a barátom. Köszönöm mindenki válaszát!:)
2012. aug. 17. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!