Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú. (többi lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy fiú, aki nekem nagyon bejön, bár nem tudok róla szinte semmit. Azt írta nekem én is bejövök neki, és mindig szemezgetünk stb. De amikor megkérdezte hogy bejön-e nekem.. nem mondtam hogy igen, hanem hogy nemtudom...Nem akartam könnyen megkaphatónak tűnni:(...És többen mesélték róla hogy sok mindenkinek beszól, meg hogyha ránézünk láthatjuk hogy sok barátnője volt már..de nem vagyok benne biztos.Ránézek és megállípítom? inkább csak azt állapítom meg hogy helyes.Mert szerintem nagyon is az.. 2 év korkülönbség van köztünk!! Mit tehetnék hogy kialakuljon valami? Mit írjak neki facebookon? Rá írjak egyáltalán? A suliban mindig néz stb... Nem tudom mivan:( Ez olyan gyerekesnek tűnik de nehéz..Miről dumáljak vele?

2013. jan. 5. 21:00
 1/2 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kérek -.-" Ha csak ilyen kommentet tudsz írni, kérlek kímélj! Erre van ez az oldal! én leírtam mi van, most mi a helyzet és nem azért hogy ilyen ember, ilyen kommenteket irogasson! kösz!
2013. jan. 5. 21:16
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt írd neki: lelki szegény vagyok....
2013. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!